دانش آموزان در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب ثابت قدم هستند
دانش آموزان در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب ثابت قدم هستند

موحدنیا گفت: دانش آموزان امروز همانند نسل دهه 60 در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی ثابت قدم هستند.

اخبار ویژه

امنیت مرزها باید بالاترین نقطه توجه دولت‌ها و حکومت_

  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ – ۰۸:۰۰:۰۹
  •  شناسه خبر : ۳۵۱۹۶۸

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سبزوار:

دانش آموزان در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب ثابت قدم هستند

دانش آموزان در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب ثابت قدم هستند

موحدنیا گفت: دانش آموزان امروز همانند نسل دهه ۶۰ در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی ثابت قدم هستند.

هادی موحدنیا فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در گفت و گو با صبح توس؛  به مناسبت آغاز هفته بسیج دانش آموزی با بیان اینکه دانش اموزان امروز نیز همانند دانش آموزان دهه ۶۰ در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی ثابت قدم هستند اظهارداشت: هفته بسیج دانش آموزی فرصت مناسبی است تا دانش آموزان این روحیه که به پیروی از شهیدان در راه حفظ ارزش ها ثابت قدم هستند را به دشمنان نشان دهند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان امروز هم در سنگر علم آموزی و هم در سنگر دفاع از آرمان های انقلاب و اسلام در حال مجاهدت هستند تصریح کرد: امروزه دانش آموزان در حوزه جنگ نرم در نبردی نابرابر با دشمن درگیر هستند.

موحد نیا در ادامه با اشاره به برنامه های تدوین شده در خصوص هفته بسیج دانش آموزی و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در اجرای این برنامه ها عنوان کرد: استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی در اجرای برنامه ها در دستور کار قرار خواهدگرفت.

وی با بیان اینکه در این هفته ۲۹ عنوان برنامه به همت بسیج دانش آموزی ناحیه سبزوار در نظر گرفته شده است افزود: پویش های متعدد فرهنگی وهنری با محوریت دانش آموزی در این هفته یکی از مهم ترین برنامه هایی است که اجرایی خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سبزوار با اشاره به اینکه روحیه استکبار ستیزی و دفاع از مظلومان در سراسر عالم شاخصه اصلی دانش آموزان بسیجی است ادامه دادیقینا دانش آموزان در دهه پنجم انقلاب اسلامی با همان روحیه و انگیزه دانش آموزان ابتدای انقلاب در سنگرهای حفظ ارزش ها فعال و پرتلاش حاضر هستند.

موحد نیا با بیان اینکه هرچند امسال به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی راهپیمایی روز ۱۳ آبان میسر نیست ادامه داد: تمام کسانی که به این مسیر اعتقاد راسخ دارند طوفانی را در فضای مجازی علیه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا راه اندازی خواهند کرد.

وی ابراز امیدواری کرد به مدد الهی و با الطاف ائمه اطهار بزودی شاهد سقوط امپراطوری پوشالی غرب بوده و شاهد تحقق آرمان بلند انقلاب اسلامی یعنی برافراشته شدن پرچم اسلام در سراسر عالم باشیم.

انتهای پیام