توزیع ۲۲۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش بیش از ۳میلیارد تومان در سبزوار
توزیع ۲۲۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش بیش از ۳میلیارد تومان در سبزوار

موحد نیا از توزیع 2200 بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان سبزواری خبر داد.

هادی موحد نیا فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در گفت‌وگو با بصیرسبزوار؛ بابیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه به همت بسیجیان سبزواری همچنان در حال اجرا است اظهار داشت: در این مرحله از رزمایش دو هزار و ۲۰۰ بسته کمک‌معیشتی در بین نیازمندان سبزواری توزیع‌شده است.

وی با اشاره به اقلام موجود در هرکدام از بسته که شامل مواد غذایی و برخی مایحتاج زندگی است تصریح کرد: بیش از ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مبلغی است که در این مرحله از رزمایش جمع‌آوری‌شده و در قالب بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان توزیع‌شده است.

موحد نیا در ادامه به نحوه توزیع این بسته‌ها در بین نیازمندان واقعی و افراد آسیب‌دیده پس شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: از ابتدای آغاز رزمایش نیازمندان شناسایی‌شده در شهرستان پایش شده‌اند تا حداقل تمامی افراد نیازمند یک‌مرتبه از این کمک‌ها بهره‌مند شوند.

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار همچنین بابیان اینکه این کمک‌ها در قالب سومین مرحله از توزیع انجام‌شده است تأکید کرد: از ابتدای شروع رزمایش در طی چند ماه گذشته تاکنون بیش از بیش از ۱۷ هزار بسته معیشتی توسط ناحیه مقاومت بسیج در سبزوار توزیع ‌شده است.

وی همچنین از توزیع شش هزار و پانصد بسته گوشت قرمز علاوه بربسته های غذایی در سبزوار خبر داد و افزود: این اقلام بیشتر توسط پایگاه‌های بسیج و در قالب قربانی به نیت سلامتی امام زمان (عج) صورت گرفته است.

موحد نیا ادامه داد: پخت و توزیع بیش از ۱۲۵۰۰ پرس غذا در این مدت نیز از دیگر اقدامات بسیجیان بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار به تهیه و توزیع ۱۳۵ مورد جهیزیه برای نوعروسان اشاره کرد و افزود: تهیه این اقلام بیش از یک میلیارد تومان هزینه در پی داشته است که باهدف ترویج ازدواج آسان انجام ‌شده است.

انتهای پیام/