توزیع ۱۱هزار بسته معیشتی در طرح کمک مومنانه شهرستان سبزوار
توزیع ۱۱هزار بسته معیشتی در طرح کمک مومنانه شهرستان سبزوار

فرمانده ناحیه سپاه سبزوار خبرداد:

به گزارش بصیرسبزوار؛ سرهنگ پاسدارهادی موحد نیا صبح امروز در مراسم توزیع بسته های معیشتی تهیه شده با بیان اینکه رزمایش کمک های مومنانه در سه مرحله به اجرا خواهد آمد اظهارداشت: همزمان با میلاد کریم اهل بیت و در مرحله دوم این رزمایش در سبزوار ۳۵۰۰ بسته مواد غذایی در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۱ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک های مومنانه تهیه شده است که در سه مرحله ابتدای ماه رمضان نیمه ماه و همزمان با عید فطر توزیع می شود تصریح کرد: بیش از ۲میلیارد تومان ارزش بسته های غذایی است که توسط رده های ناحیه مقاومت سبزوار تهیه شده است.

موحدنیا در ادامه همچنین با اشاره به برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهدای سبزوار در انتهای سال و تشکیل دبیرخانه این کنگره افزود: این بسته های غذایی بایاد شهدای دیار سربداران در بین افراد توزیع خواهد شد تا در این ماه همشهریان مهمان سفره شهدا باشند.

وی با بیان اینکه این رزمایش در راستای فرمایشان امام خامنه ای و با هدف ایجاد مواسات و همدلی انجام می شود تاکید کرد: پس از بیانات رهبر معظم انقلاب این طرح رونق فراوانی گرفته و مساجد مختلف در این طرح مشارکت کرده اند.

انتهای پیام/