رشادت های مدافعان حرم سبب شکست دشمن در منطقه شد
رشادت های مدافعان حرم سبب شکست دشمن در منطقه شد

جانشین فرماندهی قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه گفت: رشادت‌های مدافعان حرم سبب شد تا دشمن شکست سنگینی در منطقه را متحمل شود.

به گزارش بصیر سبزوار؛ سردار مجید رضا حسن زاده صبح امروز در مراسم اکران خصوصی مستند داستانی زندگی شهید مدافع حرم رضا دامرودی در جمع خانواده شهدای مدافع حرم سبزوار بابیان اینکه دشمن با تمام توان آمده بود که در منطقه خود را حاکم کرده و بماند اظهار داشت: رشادت‌های مدافعان حرم سبب شد تا محاسبات دشمن غلط از آب درآمده و شکست سنگینی را متحمل شوند.

وی با اشاره به اینکه امکاناتی که به‌وسیله استکبار جهانی و با پوی کشورهای مرتجع به دست تروریست‌ها در جنگ نیابتی با مسلمانان رسیده بود می‌توانست چندین کشور را از پای درآورد تأکید کرد: این قدرت ایمان شهدای مدافع حرم و نقشه‌های بی‌بدیل سردار سرافزار شهید حاج قاسم سلیمانی بود صحنه‌هایی از رشادت و دلدادگی به بی‌بی زینب (س) را رقم زد و حرم عقیله و کشور سوریه از دست تروریست‌ها نجات پیدا کرد.

سردار حسن زاده با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای مبنی بر گنجینه بودن زندگی ومرام شهدا تصریح کرد: باید از این گنجینه‌ها به نحو احسن استفاده کرده و جوانان و نوجوانان را با این ارزش‌ها آشنا کنیم.

جانشین قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه بابیان اینکه ساخت فیلم و یا تألیف کتاب‌های جذاب از زندگی این عزیزان بابیان شیوا و ذوق هنری می‌تواند حلقه وصلی بین شهدا و جوانان و نوجوانان باشد افزود: انجام این‌گونه اقدامات می‌تواند نقش مؤثری در تربیت نسل آینده مدیران و متخصصان متعهد و انقلابی داشته باشد.

انتهای پیام/