جبهه مقاومت انتقام سختی از عاملان ترور سردار سلیمانی خواهد گرفت
جبهه مقاومت انتقام سختی از عاملان ترور سردار سلیمانی خواهد گرفت

امام‌جمعه سبزوار گفت: جبهه مقاومت به‌صورت متحد انتقام خون سردار سلیمانی را خواهد گرفت.

حجت‌الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه‌های  نماز جمعه سبزوار بابیان اینکه جبهه مقاومت به گستردگی عالم اسلامی است اظهار داشت: خون سردار سلیمانی سبب اتحاد بیشتر جبهه مقاومت اسلامی خواهد شد و انتقام سختی را از آمریکا خواهد گرفت.

وی بابیان اینکه سردار سلیمانی با همکاری حشد الشعبی سبب زوال داعش در منطقه شده بود ابراز داشت: این حرکت آمریکا نشان داد که به وجود آورنده و حامی اصلی داعش سران آمریکا بوده‌اند .

مقیسه با اشاره به اینکه این اقدام ناجوانمردانه آمریکایی‌ها بار دیگر چهره ضد حقوق بشر آمریکا را نمایان ساخت تصریح کرد: حمایت‌های همه‌جانبه امریکا از داعش بود که منطقه را به این شکل درآورده است.

امام‌جمعه سبزوار همچنین به حرکت عجولانه و بزدلانه نیروهای آمریکایی در خروج از عراق اشاره کرد و افزود: غرب‌گرایان و مزدوران آمریکا باید درس خوبی از این موضوع بگیرند.

وی در ادامه با اشاره در پیش بودن انتخابات مجلس تأکید کرد: مردم باید به افرادی رأی ندهند که این‌همه خلاف را از دولت می‌بینند ولی دم بالانمی آوردند.

مقیسه تأکید کرد: مجلس و کرسی‌ها آن جایگاه افراد انقلابی و دلسوزی است که گوش‌به‌فرمان رهبری بوده و برای پیشرفت کشور تلاش کند.

امام‌جمعه سبزوار بابیان اینکه متأسفانه چندی است که در دانشگاه‌ها به بهانه مراسمات مختلف جشن‌هایی برگزار می‌شود که درشان محیط علمی نیست هشدار داد: در صورت تکرار این اتفاقات با مسئولین دانشگاه برخورد مناسب خواهد شد.