مرمت ۲۴ واحد مسکونی محرومان به همت جهادگران بسیجی
مرمت ۲۴ واحد مسکونی محرومان به همت جهادگران بسیجی

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار از مرمت 24 منزل مسکونی آسیب‌دیده توسط جهادگران بسیجی خبر داد.

سرهنگ پاسدار هادی موحد نیا صبح امروز در جمع جهادگران بسیجی در حسینیه ناحیه مقاومت سبزوار با بیان اینکه جوانان باانگیزه بسیجی با حضور در مناطق محروم اقدام به خدمت‌رسانی در حوزه‌های مختلف می‌کنند اظهار داشت: انجام کارهای فرهنگی آموزشی و عمرانی ازجمله خدماتی است که جوانان بسیجی به‌صورت داوطلبان به مردم مناطق محروم ارائه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بخش روداب و روستاهای عشایری این بخش ازجمله مناطق کم‌تر توسعه‌یافته است ادامه داد: متأسفانه روستاهای این بخش از سیلاب و آب گرفتی ابتدای سال دچار خساراتی شده‌اند که متأسفانه هنوز این مردم با مشکلاتی دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

موحد نیا در ادامه به اقدامات جهادی بسیجیان در راستای تعمیر و مرمت منازل روستائیان در این مناطق اشاره کرد و افزود: مرمت بیش از ۲۴ واحد مسکونی در روستای ذوالفرخ با اعتباری بالغ‌بر پانصد میلیون ریال توسط گروه‌های جهادی به انجام رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام‌شده در راستای ترویج فرهنگ ازدواج ادامه داد: ۴۲ مورد اعطای جهیزیه به نوعروسان با همکاری کمیته امداد شهرستان بااعتباری بالغ‌بر چهار میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال در این راستا انجام شه است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار همچنین به موضوع فشار اقتصادی و دست‌وپنجه نرم کردن مردم با این مشکلات اشاره کرد و افزود: بیش از۶۰بسته حمایتی شامل اقلام اساسی هرکدام به ارزش بیش از یک‌میلیون و پانصد هزار ریال در بین افراد محروم جامعه توزیع‌شده است.

انتهای پیام/