رتبه اول دنیا را در دقت موشک داریم/ ناکارآمدترین مجلس و دولت را طی چهل سال انقلاب داشتیم
رتبه اول دنیا را در دقت موشک داریم/ ناکارآمدترین مجلس و دولت را طی چهل سال انقلاب داشتیم

سردار احمدی با اعلام اینکه در دقت موشک رتبه اول دنیا را داریم گفت: حوادث شش سال اخیر این فایده را داشته که مردم نسبت به رأی خود حساس شدند.

سردار غلامرضا احمدی، فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) در گفت‌وگو با  صبح توس، ضمن اشاره به اینکه یکی از شاخصه‌های مسئول در نظام اسلامی این است که جوان و انقلابی باشد و مردم به سلامت رفتاری و زندگی او مطمئن باشند اظهار کرد: مقام معظم رهبری در ماه مبارک رمضان تأکید کردند که به دست جوانان رئیس اجرایی جوان، انقلابی و پرکار روی کار خواهد آمد چراکه نیاز کشور به مسئولانی است که انقلابی، دست‌پاک و خدامحور باشند.

وی افزود: یکی از شفاف‌ترین و بهترین درس‌ها در این مجلس موجود دهم و دولت فعلی رقم خورد که ناکارآمدترین مجلس و دولت را طی چهل سال انقلاب داشتیم.

فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) گفت: نهادهای کشور برای گره‌گشایی از مشکلات مردم آن‌قدر زیاد و قوی است که جزو ۵ کشور اول دنیا در این مورد است.

وی ویژگی‌هایی مانند نفت، معادن و ذخایر زیرزمینی و همچنین انگیزه‌های معنوی در جوانان و استعداد درخشان در  دانشمندان را دارای اهمیت دانست و افزود: در مواقعی که روح انقلابی‌گری، اسلام‌گرایی و اطاعت از رهبری جایگزین روح غرب‌گرایی شده در بین چهار کشور اول دنیا در مورد پیشرفت قرار گرفتیم؛ بر اساس آمارنامه‌های دنیا در دسترسی به تسلیحات نظامی در میان صد کشور اول دنیا نبودیم اما امروز قاطعانه در بین ۵ کشور اول دنیا هستیم.

سردار احمدی با اعلام اینکه در دقت موشک رتبه اول دنیا را داریم تصریح کرد: باتوجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد ساخت موشک برد بلند توسط دانشمندان جوان به یک متر خطا باید گفت متأسفانه برخی به این جوانان میدان نمی‌دهند چراکه منافع افراد به خارج از کشور و واردات گره خورده است و به زرافروزی خود ادامه می‌دهند.

وی ضمن انتقاد از سیره برخی مسئولان افزود: برخی نمایندگان به این افتخار می‌کنند سرمایه خود را خارج از مرزها ذخیره نکردند و جزو نمایندگان با درآمد بالا و سرمایه‌دار کشور هستند و برخی سرمایه‌داران مجلس نیز افتخار می‌کنند سرمایه‌ای داخل کشور ندارند؛ این مواضع خیلی پیام دارد.

فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) ادامه داد: آیا نتیجه خون شهیدان قرار است وزیر چند هزار میلیاردی، وزیر با ماشین یک میلیاردی و رئیس جمهوری در منزل هزار میلیاردی شود؛ این‌ها اعوجاجاتی است که دامن کشور را گرفته است.

وی افزود: از همه این‌ها بدتر داشتن رویکرد اعتماد به غرب در دولت و مجلس برای حل مشکلات کشور است که آتشی به جان ملت شده است.

سردار احمدی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند ۶ سال فرصت‌های کشور را متوقف کردن و چشم به دست دشمن دوختن برای رفع مشکلات عاقلانه نیست، نباید فعالیت جهادی تعطیل شود.

وی در همین رابطه افزود: حوادث شش سال اخیر این فایده را داشته که ملت نسبت به رأی خود حساس شدند و قطعاً مردم باید بدانند از تک‌تک آرای خودشان فردی به‌عنوان رئیس جمهور انتخاب خواهد شد، فردی نماینده مجلس، فردی شورای شهر و با یک واسطه فردی رهبر کشور خواهد شد.

فرمانده سابق سپاه امام رضا(ع) گفت: اگر پس از رحلت امام(ره)، خبرگان رهبری را به صورت شورایی انتخاب می‌کردند چه اتفاقی رخ می‌داد، لذا رهبر و سایر مسئولان را نیز مردم انتخاب می‌کنند و در سرنوشت آینده کشور دخیل هستند.

وی افزود: استاندار، فرماندار و مسئولی که از انتخاب رئیس جمهور برگزیده می‌شود سرنوشت اقتصادی مردم را تعیین می‌کند.

سردار احمدی بیان کرد: امیدواریم نظام اسلامی تا حکومت حضرت حجت(عج) پایدار و مستحکم پیش برود لذا دیگر نباید رئیس جمهور و رئیس مجلس اینچنین داشته باشیم چراکه خسارت است.

انتهای پیام