آموزش ۸ هزار نفر برای برگزاری انتخابات در خراسان رضوی
آموزش ۸ هزار نفر برای برگزاری انتخابات در خراسان رضوی

رضا منصوری گفت: هشت هزار نفر در استان خراسان رضوی برای برگزاری این انتخابات اعلام آمادگی کرده اند و یکی از مهم‌ترین شاخص‌ها برای برگزاری انتخابات، آموزش صحیح به موقع و به اندازه این افراد برای حضور در شعبات اخذ رای است.

 رضا منصوری ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری سبزوار در جمع اعضای اجرایی انتخابات سبزوار با بیان اینکه وظیفه تمامی دستگاه ها در شهرستان ها ایجاد زمینه برگزاری پرشور انتخابات در استان است اظهارداشت: تمامی امکانات موجود اداری در استان برای برگزاری این انتخابات پای کار خواهند آمد تا مانند همیشه انتخاباتی پرشور و دشمن شکن داشته باشیم.

وی با بیان اینکه هشت هزار نفر در استان خراسان رضوی برای برگزاری این انتخابات اعلام آمادگی کرده اند تصریح کرد: یکی از مهم ترین شاخص ها برای برگزاری انتخابات آموزش صحیح به موقع و به اندازه این افراد برای حضور در شعبات اخذ رای است.

منصوری در ادامه با اشاره به اینکه دشمن همیشه از حضور پر شور مردم در انتخابات واهمه داشته و سعی می کند در روند اجرایی آن اخلال ایجاد کند افزود: حضور مردم در صحنه انتخابات و رای دادن به نوعی تایید نظام جمهوری اسلامی ایران است و هر بار مردم با حضور خود بر این مهم صحه می گذارند.

معاون مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری درادامه به ثبت نام ۵۳۳ نفر در حوزه انتخابیه مرکز استان خراسان رضوی اشاره کرد و ادامه داد: این رقم برای سبزوار ۸۳ نفر است که به صورت میانگین برای هر صندلی نمایندگی در سبزوار ۴۰نفر نا مزد شده اند.

منصوری در پایان با اشاره به اینکه تا انتخابات چند دوره آموزش برای افراد شرکت کننده برگزار خواهد شد ادامه داد: این آموزش ها به روند تسریع اخذ رای و صحت آن کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/