اظهارات عجیب فرماندار سبزوار در حمایت از دولت؛ اعلام گرانی بنزین به صورت تدریجی بود!
اظهارات عجیب فرماندار سبزوار در حمایت از دولت؛ اعلام گرانی بنزین به صورت تدریجی بود!

فرماندار سبزوار اقدامات دولت در خصوص نحوه اعلام افزایش قیمت بنزین را تدریجی دانسته و عنوان کرده مردم باید متوجه این افزایش قیمت می‌شدند.

احمد برادران شب گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان سبزوار در سالن فرمانداری با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور نام نویسی از داوطلبان واجد شرایط برای ثبت نام و کاندیداتوری در انتخابات آغاز خواهد شد اظهارداشت: بیش از ۸هزار نیرو در حوزه های تامین امنیت و اقدامات اجرایی در ۴۰۰ شعبه اخذ رای فعالیت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه دولت و عوامل اجرایی آن در شهرستان ها تمام تلاش خود را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و برگزاری با شکوه این دوره انجام خواهند داد تصریح کرد: برگزاری انتخابات باشکوه با مشارکت بالای مردم نشان از اعتماد ملت به نظام و همچنین سبب افزایش قدرت نفوذ کشور در مجامع بین المللی است.

وی ادامه داد: درایت رهبر انقلاب در خصوص اتفاقات حاصله پس از افزایش قیمت بنزین سبب شد تا این غائله پس از تصمیم دولت از ایجاد بحران در کشور جلوگیری کند.

اما اظهارات عجیب فرماندار در خصوص گرانی بنزین نیز در جای خود قابل تامل است به گونه ای که برادران در این خصوص بیان می کند: اعلام گرانی بنزین به صورت تدریجی بوده و مردم از آن باخبر بوده اند.

وی در توجیه عدم دفعی بودن اعلام افزایش قیمت بنزین به اقدامات دولت در خصوص سهمیه بندی بنزین در هر بار سوخت گیری اشاره کرده و ادامه می دهد : تشویق مردم به ثبت نام برای دریافت کارت سوخت نیز در راستای همین امر بوده است.

اما گویا جناب برادران صحبت های رئیس جمهور را در مورد زمان گران شدن بنزین  نشنیده اند وقتی که حتی آقای روحانی به عنوان نفر اول اجرایی کشور هم از زمان افزایش بنزین اظهار بی اطلاعی کرده و اعلام می کند صبح جمعه متوجه این افزایش قیمت شده است، پس مردم چگونه از این افزایش قیمت باید مطلع می شدند.

البته صحبت های وزیر نفت در روز قبل افزایش قیمت بنزین مبنی بر اینکه هیچ افزایشی برای قیمت بنزین در نظر گرفته نشده است را نمی توان از نظر دور کرد، هرچند که گویا این مباحث هنوز به فرمانداری سبزوار نرسیده است.

البته اینطور اظهارات و دفاعیات از دولت در کارنامه جناب فرماندار در خصوص اقدامات مختلف دولت به وفور یافت می شود که از جمله آنها به حمایت های بی دریغ وی از برجامی که امروز به گفته معاون وزیر امور خارجه در بخش مراقبت های ویژه است و جز هیچ چیزی را عاید کشور نکرده است، می توان یاد کرد.

انتهای پیام/