بسیج سبب اقتدار نظام شده است/ افرادی که ایجاد ناامنی در کشور کردند در حکم محارب هستند
بسیج سبب اقتدار نظام شده است/ افرادی که ایجاد ناامنی در کشور کردند در حکم محارب هستند

امام جمعه سبزوار گفت: بسیج سبب اقتدار نظام و پشتوانه ای برای رهبری شده است.

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه صبح امروز در دیدار با بسیجیان به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه بسیج سبب اقتدارنظام در عرصه های مختلف شده است اظهارداشت: بسیجی کسی است که در راه سلام پشت سررهبری و ولایت ایستاده باشد.

وی با بیان اینکه بسیجیان در چهارچوب رهنمودهای نائب امام زمان انجام وظیفه می کنندادامه داد: دشمنان اسلام کمر بسته اند که این مایه دلگرمی را از کشور بگیرند و چهره آن را در پیشگاه ملت تخریب کنند.

مقیسه ادامه داد: خوشبختانه بسیج در همه عرصه ها پای کار انقلاب بوده و این امر سبب شده است تا روز به روز بیشتر در دل مردم جای بگیرد.

امام جمعه سبزوار در ادامه با اشاره به اینکه نبود افرادی مثل بسیجیان در کنار ائمه معصومین سبب میشد که این بزرگواران مظلوم واقع شوند تاکید کرد:وجود بسیجیان در جامعه امروز ما توفیقی است که به ما رسیده تا بسیجیان پشت سر ولی فقیه زمان بایستند و آمادگی دفاع از کشور و اسلام را داشته باشند.

مقیسه بابیان اینکه دشمنان از ابتدا سعی کرده اند تا بین مردم که پشتوانه اصلی انقلاب هستند و مسئولین فاصله بیاندازند تاکید کرد: آنچه مسئولین باید به آن توجه کنند حرکت در مسیر رهنمودهای نائب امام زمان است چرا که مردم هرگاه می بینند مسئولین از خط اصلی انقلاب دور شده اند ابراز نارضایتی می کنند.

امام جمعه سبزوار همچنین در خصوص نا امنی های ایجاد شده توسط برخی افراد ادامه داد: اینکه مردم گله مندی دارند به جای خود امام هیچ گاه راضی به ضربه زدن به اموال عمومی و بیت المال نیستند و افرادی که دست به این اقدامات زده اند بی تردید اراذل  و اوباش بوده که اجیر شده دشمنان اسلام و کشور اسلامی ایران هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این افراد در حکم محارب هستند تصریح کرد: براساس احکام الهی و آنچه در بیان فقها آمده است محارب کسی است که با سلاح اقدام به ایجاد ترس در جامعه کرده و به افراد ضرر و زیان برساند.

مقیسه تاکید کرد: حکم این افراد نیز برابر قانون شرع مشخص شده و حدود آن معلوم است.

انتهای پیام/