امید آمریکا تنها به برخی عوامل نفوذی خود در داخل کشور است/ اغتشاشات اخیر به صورت سازمان یافته شکل گرفت
امید آمریکا تنها به برخی عوامل نفوذی خود در داخل کشور است/ اغتشاشات اخیر به صورت سازمان یافته شکل گرفت

محمد دهقان گفت: امید آمریکا تنها به عوامل نفوذی خود در داخل کشور است.

 محمد دهقان ظهر امروز در مجمع عالی بسیج شهرستان سبزوار با اشاره به اینکه آمریکا در بیشتر جبهه هایی که علیه ایران باز کرده بود نا امید شده است اظهارداشت: آمریکا امروز تنها به عوامل نفوذی خود در داخل دل بسته است و پاکسازی کشور از این عوامل می تواند ایران را به نقطه مطلوبیت تامه برساند.

وی با بیان اینکه اقتدار ایران به خاطر ایستادگی مردم در برابر زورگویی ها جهان خواران است تصریح کرد: متاسفانه برخی در داخل کشور بدون توجه به این ایستادگی ها پیام سازش و عقب نشینی می فرستند و این کار سبب می شود آمریکا همچنان امیدوار به مقابله با ایران بماند.

دهقان در ادامه با اشاره به اینکه راه عقب نشینی و سازش با دشمن را همگان بلد هستند تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند فرار از میدان جنگ به ظاهر ساده و راحت است اما هزینه آن به مراتب بیشتر از مقاومت و ایستادگی بوده و سازش در برابر دشمنان خیانت به ملت محسوب خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به فتنه وآشوب های اخیر در کشور تشریح کرد: این حرکت یک جنجال سازمان یافته بود که  بدون برنامه ریزی نمی توان این اقدامات را انجام داد.

عضو شورای نگهبان بیان کرد: مشخصا این اتفاقات از پیش طراحی شده و تجهیز شدن این آشوبگران می توان به عقبه این حرکت پی برد.

دهقان با اشاره به هفته بسیج و آثار و برکات آن در کشور بیان کرد: برخی با پایان جنگ گمان کردند که پایان کار بسیج هم فرارسیده اما این حضرت امام خمینی(ره)بودند که دریچه ای جدید را به روی بسیج گشود و طرح بسیج جهان اسلام را معرفی کرد.

وی به شکل گیری جریانات مانند انصار الله در یمن،حزب الله در لبنان و گروههای بسیجی در دیگر کشور های اسلامی اشاره کرد و افزود: این حرکت را امام خمینی(ره) در سال های گذشته پیش بینی کرده بود و امروز همه شاهد قدرت بسیج جهان اسلام هستیم.

عضو شورای نگهبان ادامه داد: در موضوع جنگ های منطقه که آمریکا برای به زانو در آوردن ایران به راه انداخت این قدرت بسیج جهان اسلام بود که بینی امریکا و کشورهای مرتجع منطقه را به  خاک مالید.

انتهای پیام/