۱۳ آبان هیمنه آمریکا را در هم شکست
۱۳ آبان هیمنه آمریکا را در هم شکست

معاون مدیرکل و رئیس آموزش و پرورش سبزوار گفت: یوم الله 13 ابان و تسخیر لانه جاسوسی هیمنه امریکا را در هم شکست.

به گزارش بصیر سبزوار؛ حسن محرابی، معاون مدیرکل ورئیس  آموزش و پرورش سبزوار در مراسم پایانی راهپیمایی روز۱۳ آبان در سبزوار با بیان اینکه هیمنه آمریکا با تسخیر لانه جاسوسی در هم شکسته شد اظهارداشت: این اتفاق به جهانیان ثابت کرد کرد که دیوار ستم شکستنی و فرو ریختنی است.

وی با بیان اینکه ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی، شجاعت و غیرت ملت ایران در دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب است تاکید کرد: امروز آینده انقلاب و همه گیر شدن آن به دست جوانان و دانش آموزان است که این مطلب در بیانات رهبری نیز به صراحت اعلام می‌شود.

معاون مدیرکل ورئیس  آموزش و پرورش سبزوار با اشاره به اینکه مردم با حضور در راهپیمایی ۱۳ ابان هرسال بر عهد و پیمان خود با شهدا تاکید کرده و خود را ادامه دهنده راه آنان می‌دانند تصریح کرد: ملت ایران از تجربه های گذشته درس گرفته و هیچ گاه مرعوب جنگ روانی دشمن نخواهند شد.

محرابی اجرای دقیق بیانیه گام دوم انقلاب را تکلیفی بر عهده همه ملت به خصوص جوانان دانست و تاکید کرد: عمل به توصیه ها و فرامین رهبری همیشه راهگشای مشکلات کشور بوده و گذر از این شرایط نیز مانند همیشه ممکن است.

وی تقویت عرصه های علم و فناوری و همچنین ایجاد زیر ساخت های عمرانی در کشور را موتور پیشران کشور دانست و افزود: کشور در حال حاضر نیازمند همبستگی و اتحاد هرچه بیشتر افراد در طیف های مختلف است.

محرابی در ادامه با بیان اینکه آمریکا از قدرت منطقه ای و نفوذ ایران در کشورهای همسایه هراس دارد تصریح کرد: به لطف رهبری انقلاب ایران به خوبی بر اوضاع کشور و منطقه مسلط بوده و اجازه تعرض به هیچ کشوری را نخواهد داد.

انتهای پیام/