مدیران برای جذب سرمایه‌گذار از روزمرگی خارج شوند
مدیران برای جذب سرمایه‌گذار از روزمرگی خارج شوند

فرماندار خوشاب گفت: جذب سرمایه‌گذار در شهرستان نیازمند خروج مدیران از روزمرگی و رفع موانع است.

به گزارش بصیرسبزوار؛  امان الله خدمت گذار صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه پیشرفت اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری شهرستان نیازمند جذب سرمایه گذار در زمینه های مختلف است اظهار داشت: برای جذب سرمایه گذار نیازمند کار جهادی و خروج مدیران از حالت روزمرگی هستیم.

فرماندار خوشاب درادامه با اشاره به اینکه یکی از معظلاتی که شهرستان خوشاب با ان رو برو است موضوع آسیب های اجتماعی است تصریح کرد: یکی از مهم ترین راهکارها برای حل این معضلات ایجاد اشتغال وکاهش نرخ بیکاری در شهرستان است.

خدمت گذار با بیان اینکه ناحیه صنعتی خوشاب با زمین ۹۵ هکتاری و دارا بودن تمامی زیر ساخت ها با توجه به فاصله ۵کیلومتری از مرکز شهرستان و ۳۵ کیلومتری تا شهرستان سبزوار موقعیت مناسبی برای ایجاد مشاغل مختلف است افزود: مدیران با رفع موانع برای حضور سرمایه گذاران در این منطقه سبب خواهندشد تا شرایط ایجاد اشتغال فراهم شود.

فرماندار خوشاب همچنین با اشاره به اینکه بیش از ۱۶ میلیارد تومان هزینه بابت خرید گندم مازاد از کشاورزان در شهرستان توسط دولت پرداخت شده است تاکید کرد: این مبلغ تقریبا همان یارانه ای است که دولت برای نان پرداخت می کند و باید بر کیفیت تولید نان نظارت شود.

وی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه در بازدید و بازرسی های به عمل آمده کیفیت نان پخت شده در شهرستان به هیچ عنوان قابل قبول نیست اضافه کرد: اتاق اصناف و دیگر دستگاههای مرتبط بر تولید نان با کیفیت نظارت کنند.

انتهای پیام/