کشف ۴۱ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه وانت آریسان در سبزوار
کشف ۴۱ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه وانت آریسان در سبزوار

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار از کشف 41 کیلو گرم تریاک از یک دستگاه وانت طی یک عملیات خبرداد.

سرهنگ حسین بیات مختاری در گفت و گوبا  بصیر سبزوار؛ با اعلام خبر کشف ۴۱ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه وانت در تشریح عملیات اظهارداشت: پس از دریافت گزارش مبنی بر جابجایی مواد مخدر در محور مواصلاتی سبزوار ماموران مبارزه با مواد مخدر به صورت ویژه این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با زیر نظر گرفتن تمامی محورهای مواصلاتی به رصد و بررسی موارد مشکوک پرداختند.

فرمانده انتظامی سبزوار در ادامه با بیان اینکه این عملیات به صورت مشترک با مرزبانی خراسان رضوی انجام شده است تصریح کرد: پس بررسی های فراوان و رد زنی خودروهای مشکوک در محور نیشابور به سبزوار ماموران مجبور به استفاده از سلاح شده و با شلیک تیرهوایی خودروهای حامل مواد مخدر را متوقف کرده و مواد جاساز شده در این خودروها را کشف کردند.

بیات مختاری بیان کرد: این مواد به صورت ماهرانه ای در بدنه خودرو جاسازی شده بود که با استفاده از روش های حرفه ای پلیسی به دست آمد.

فرمانده انتظامی سبزوار با اشاره به دستگیری ۴نفر در این عملیات و کشف ۴۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک تصریح کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی به دادگاه معرفی شدند.

وی ادامه داد: از ابتدای سال تا کنون کشفیات مواد مخدر در سبزوار رشد ۱۴۳درصدی را نشان میدهد و محورهای منتهی به سبزوار به هیچ عنوان گذرگاه امنی برای تردد قاچاقچیان نیست.

انتهای پیام/