قربانیان اصلاح طلبان برای خودنمایی!
قربانیان اصلاح طلبان برای خودنمایی!

اصلاح طلبان در فتنه ی سال 1388 سناریوی کشته سازی را برای خودنمایی و دیده شدن تدارک دیدند تا از این طریق بتوانند به اهداف خود برسند ، در ادامه تحلیل دروغ دختر آبی که بخشی از این سناریو است را میخوانید

سناریوی اول: ترانه
🔺ترانه موسوی نام دختری بود که در تیرماه ۸۸ تبدیل به سوژه خبری شد. ابتدا در چند وبلاگ و بعد در سایت نوروز وابسته به حزب مشارکت گفته شد ترانه در تجمعات طرفداران میرحسین بازداشت شده، مورد تجاوز قرار گرفته و سوزانده شده. این خبر به سرعت تبدیل به جنجالی در رسانه های اصلاح طلب و ضدانقلاب خارج از کشور شد. حتی محمد مطهری (برادر علی مطهری) نماینده مجلس، در سایت تابناک به این دروغ ضریب داد. پوستر و پلاکارد یادبود ترانه در تجمعاتی در خارج از کشور استفاده شد. تا جایی که یک سناتور جمهوری خواه آمریکا در کنگره درباره ترانه موسوی و علیه جمهوری اسلامی با بددهنی سخن گفت. بعد از چند روز هیاهوی رسانه های بیگانه و عناصر داخلی و مطرح کردن یک طرفه داستان سرایی های بی سرو ته و مبهم درباره ترانه موسوی، صداو سیما در گزارشی اثبات کرد صاحب این عکس زنده است و ضمن مصاحبه با ترانه موسوی اصلی که مقیم کانادا بود و خانواده اش در تهران، یک آبروریزی تمام عیار برای مدعیان وطن پرستی اصلاح طلب ایجاد شد. خبرنگار عامل انتشار این خبر، چندی بعد به دروغ بودن قصه اعتراف کرد و گفت که فریب منابعش را خورده!

سناریوی دوم: سعیده
🔺سعیده پورآقایی نام دیگری بود که با سناریویی مشابه اعلام شد در هنگام اعتراض به تقلب در حالی که فقط در پشت بام خانه اش الله اکبر می گفته، بازداشت شده و پس از شکنجه و تجاوز، فوت کرده و بخشی از جنازه اش با اسید سوزانده شده!
اولین بار سایت پارلمان نیوز ارگان فراکسیون اصلاح طلبان مجلس و نیز سایت نوروز این خبر را منتشر کردند. خبر بقدری داغ شد که میرحسین موسوی در مراسم ختم ساختگی سعیده شرکت کرد و کروبی هیاتی را به منزل او فرستاد. با بررسی کمیته تحقیق معلوم شد این دختر از منزل متواری شده و زنده است. موسوی و کروبی و اصلاح طلبان نیز به روی خود نیاوردند که چگونه با این خبر دروغ، داستان سرایی کرده و نهادهای نظام را به زشت ترین تهمت ها متهم کرده اند. سایت نوروز بدون کمترین عذرخواهی براحتی خبر را حذف کرد.

سناریوی سوم: سحر
🔺سحر خدایاری معروف به دختر آبی نامیست که این روزها روی زبان ها افتاده و داستانش شباهت عجیبی به آن دروغ ها در سال ۸۸ دارد. دختری که گفته شد از هواداران استقلال بوده و به جرم ورود مخفیانه به ورزشگاه بازداشت شده و وقتی می فهمد به شش ماه حبس محکوم شده، بر اثر فشار عصبی در جلوی دادسرا با بنزین خودسوزی می کند و یک هفته بعد جان می بازد. اولین بار خبرآنلاین وابسته به رئیس مجلس این خبر را مطرح کرد و خیلی زود هشتگ دختر آبی در فضای مجازی داغ شد. اصلاح طلبان و سلبریتی ها خود را داعیه دار داغ دختر آبی نشان دادند. پروانه سلحشوری نماینده مجلس در اقدامی عجیب این خودسوزی را به خودسوزی بهار عربی تونس تشبیه کرده و از مردم خواست علیه این تبعیض فاجعه بار علیه زنان به خیابان بریزند. علی مطهری به بهانه این خبر علیه قوه قضاییه صحبت کرد و به رئیس قوه نامه نوشت. پوسترها و طرح های هنری که معلوم نیست کی آماده شدند، با محوریت دختر آبی به سرعت فضای مجازی را پر کرد. تا اینکه پدر سحر در مصاحبه ای گفت دخترش بیماری روانی داشته و اصلا به ورزشگاه نرفته. قوه قضاییه هم اعلام کرد این فرد در اسفندماه ۹۷ و در حالیکه پوشش نامناسب داشته است، با مامورین نیروی انتظامی درگیر می‌شود و به آن‌ها توهین می کند. متهم با عنوان جریحه دار کردن عفت عمومی و توهین به مامورین پرونده قضائی تشکیل شده است و اصلا هنوز دادگاهی تشکیل نشده که بخواهد منجربه حکم شود.
خبرآنلاین خیلی زود خبر کذب خود را بدون کمترین عذرخواهی پاک می کند. درحالی که این خبر دروغ احساسات بخشی از جامعه را جریحه دار کرده و دچار تصورات خلاف نموده؛ بهانه به دست ضد انقلاب داده و آبروی جمهوری اسلامی را برده و موجب تقاضای تحریم برای ایران شده است، هیچ یک از اصلاح طلبان و نمایندگان مجلس از خطای خود در بال و پر دادن به این شایعه بی اساس عذرخواهی نمی کنند.

❌اصلاح طلبان سناریوی ناجوانمردانه ی کشته سازی از زنان را از #تابستان_۸۸ تا #تابستان_۹۸ در دست گرفته تا با این ابزار، بی آبرویی ها و بی توفیقی های خود در جلب نظر مردم را جبران و برای نظام هزینه بتراشند. جالب است که سوژه های کشته سازی همیشه #زنان هستند که برای گسترده سازی مطالبات اقلیتی اصلاح طلبان قربانی می شوند.

🔻ترانه، سعیده و سحر، یا به دروغ کشته معرفی شدند یا کشته ی دروغ های اصلاح طلبان شدند. سوءاستفاده ی اصلاح طلبان از زنان کی قرار است پایان پیدا کند؟ آیا سازندگان این دروغ ها و ضریب دهندگان به آن از رسانه ها تا نمایندگان مجلس قرار است مثل سال ۸۸ بدون محاکمه، نقشه دروغ پردازی های بعدی خود را بکشند؟!