ظرفیت های موجود در آموزش عالی باید در راستای تحقق گام دوم انقلاب به کار گرفته شود
ظرفیت های موجود در آموزش عالی باید در راستای تحقق گام دوم انقلاب به کار گرفته شود

vمدیر دفتر بسیج دانشجویی سبزوارگفت: امکانات و ظرفیت های موجود در آموزش عالی باید در راستای تحقق گام دم انقلاب به کارگرفته شود.

به گزارش بصیرسبزوار؛ داوود لطفی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سبزوار با اشاره به اینکه امرزو دانشجویان و به خصوص دانشجویان بسیجی وظیفه  مهمی را به عنوان سربازان این کشور بر عهده دارند اظهارداشت: تلاش در راستای تحقق گام دوم انقلاب به عنوان یک فرمان از سوی رهبر معظم انقلاب وظیفه ای است که بر عهده جوانان و دانشجویان بسیجی گذاشته شده است.

لطفی در ادامه با اشاره به اینکه آموزش عالی به عنوان یکی از مهم ترین ارکان کشور که با جوانان و قشر نخبه کشور در ارتباط مستقیم است تصریح کرد: آنچه امکانات و ظرفیت در آموزش عالی موجود است باید برای به ثمر نشستن گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب تدوین و تبیین شده است به کار گرفته شود چرا که این بیانیه به عنوان نقشه راه پیشروی ملت می تواند به برای رسیدن به اهداف عالیه نظام موثر باشد.

مدیر دفتر بسیج دانشجویی سبزوار با بیان اینکه توقف در راه رسیدن به آرمان ها هیچ جایگاهی ندارد تاکید کرد: بسیج دانشجویی به عنوان موتور پیشران جامعه باید پیشگام حل مشکلات و معظلات بوده و در این راه توقف به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

وی درادامه با اشاره به اینکه آرمان های دانشجویی به گونه ای برنامه ریزی شده است که به تمدن نوین اسلامی ختم شود افزود: تمدن نوین اسلامی در نهایت به تشکیل حکومت اسلامی ختم خواهد شد.

در این مراسم سید سجاد طبسی به عنوان مسئول بسیج دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی معرفی و همچنین از زحمات محمد شمس آبادی در دوره مسئولیت تقدیر شد.

انتهای پیام/