کتاب «دلهره‌های آخرین خاکریز» منتشر شد
کتاب «دلهره‌های آخرین خاکریز» منتشر شد

کتاب دلهره‌های آخرین خاکریز پنجمین اثر دفتر مطالعات جبههٔ فرهنگی انقلاب اسلامی سبزوار است که به زندگی و فعالیت‌های جهادی سردار شهید محمدرضا شمس‌آبادی پرداخته است.

اسماعیل هاشم‌آبادی در گفت و گو با خبرنگار بصیر سبزوار با اعلام خبر انتشار کتاب دلهره های آخرین خاکریز اظهار داشت: کتاب دلهره‌های آخرین خاکریز پنجمین اثر دفتر مطالعات جبههٔ فرهنگی انقلاب اسلامی سبزوار است که به زندگی و فعالیت‌های جهادی سردار شهیدمحمدرضا شمس‌آبادی پرداخته است.

وی با بیان اینکه پرداختن به زندگی شهدای جنگ تحمیلی و نمایان کردن زوایای پنهان از زندگی و رشادت های آنها بخشی از مسئولیت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است افزود: آنچه در این کتاب به رشته تحریر درآمده حاصل بیش ۱۲۰ساعت مصاحبه دقیق با خانواده و همرزمان شهید بوده است که به زوایای مختلف اخلاقی شخصیتی و ایثارگری های این شهید پرداخته است.

هاشم آبادی با بیان اینکه شهید محمد رضا شمس آبادی از فرماندهان شجاع سبزواری در هشت سال دفاع مقدس بود که به عنوان فرمانده گردان مهندسی رزمی  جواد الائمه ابتکارات و دلاوری های فراوانی از او به یادگار مانده است تصریح کرد: ثبت و نگه داشت این خاطرات که خود گنجینه ای از دریای بیکران هشت سال دفاع مقدس است بر عهده جوانان امروز است که به صورت آتش به اختیار انجام می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این کتاب حاصل تحقیق و تدوین محمد اصغرزاده نویسنده سبزواری بوده  و به شمارگان ۲ هزار نسخه توسط انتشارات راه‌یار روانه بازار نشر شده است تاکید کرد: رونمایی از این کتاب با حضور خانواده معظم شهید ،مسئولان و همرزمان این شهید بزرگوار روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/