اهدا هفت میلیارد ۴۹۸ میلیون ریال جهیزیه توسط کمیته امداد به نوعروسان سبزواری
اهدا هفت میلیارد ۴۹۸ میلیون ریال جهیزیه توسط کمیته امداد به نوعروسان سبزواری

مدیر کمیته امداد سبزوار گفت: در راستای کمک به امر ازدواج بیش از ۲۵۰سری جهیزیه کامل به نوعروسان تحت حمایت این نهاد اهدا شد. به گزارش بصیر سبزوار؛ محمد داورزنی صبح امروز در مراسم اهدا بیش  از ۲۵۰سری از جهیزیه کامل به نوعروسان تحت حمایت این نهاد با بیان اینکه کمیته امداد در راستای منویات […]

مدیر کمیته امداد سبزوار گفت: در راستای کمک به امر ازدواج بیش از ۲۵۰سری جهیزیه کامل به نوعروسان تحت حمایت این نهاد اهدا شد.

به گزارش بصیر سبزوار؛ محمد داورزنی صبح امروز در مراسم اهدا بیش  از ۲۵۰سری از جهیزیه کامل به نوعروسان تحت حمایت این نهاد با بیان اینکه کمیته امداد در راستای منویات رهبر و کم به تهسیل امر ازدواج اظهار داشت: تهیه جهیزیه به عنوان یکی از اولویت های این نهاد  در دستور کار بوده و این اقدام در مقاطع مختلف سال به صورت جمعی و در برخی از موارد نیز به صورت موردی انجام میگیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه وسائل مورد نیاز زندگی به صورت کامل به نوعروسان تحت حمایت اهدا می شود تصریح کرد: علاوه براهدا جهیزیه به این نو عروسان  هدیه ازدواج نیز به پسرانی که تحت حمایت کمیته امداد هستند تعلق گرفته که همزمان با ازدواح به آنها پرداخت خواهد شد.

داورزنی در ادامه با بیان اینکه کمک های کمیته امداد از دو منبع دولتی و امدادی تامین می شود تاکید کرد: در تامین مبالغ کمک جهیزیه و هدیه ازدواج بیش از ۸۰ درصد از هزینه از محل امدادی و مابقی نیز به از منابع دولتی تامین شده است.

مدیر کمیته امداد همچنین مبلغ اهدایی جهیزیه و هدیه  در این مرحله بیش از هفت میلیارد و چهار صد و نو هشت میلیون ریال عنوان کرد و افزود: بیش از ۸۰درصد از مبلغ توسط خیرین و نیک اندیشان سبزوار تامین شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خود کفایی مددجویان مهم ترین اولویتی است که کمیته امداد در چند سال اخیر در دستور کار خود قرار داده است ادامه داد: خود کفایی به معنایی عدم حمایت امداد نیست به طوری که مدد جویان پس از دریافت وام های اشتغالزایی و راه اندازی مشاغل مختلف زیر چتر بخش های دیگر کمیته قرار خواهند گرفت.

داورزنی ادامه داد: ارائه مشاوره های رایگان در زمینه بهتر شدن کسب و کار و همچنین تکمیل زنجیره های تولید از دیگر حمایت های این نهاد است.

انتهای پیام/