قدرت نظامی ایران فکر مقابله با ما را از دشمنان گرفته است
قدرت نظامی ایران فکر مقابله با ما را از دشمنان گرفته است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) گفت: به لحاظ نظامی امروز در جایگاهی هستیم که دشمنان جرات مقابله با ما را ندارند. به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام والمسلمین برهان باقری  صبح امروز در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه در قبال دشمن خارجی در چهل سال […]

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) گفت: به لحاظ نظامی امروز در جایگاهی هستیم که دشمنان جرات مقابله با ما را ندارند.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام والمسلمین برهان باقری  صبح امروز در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه در قبال دشمن خارجی در چهل سال گذشته قدم به قدم در حال پیشرفت بوده ایم اظهارداشت: امروز به لحاظ نظامی در جایگاهی قرار داریم که دشمنان خارجی حتی جرات مقابله با ما را ندارند.

وی در ادامه با بیان اینکه وضعیت امروز جمهوری اسلامی به لحاظ مولفه های قدرت با ۴۰سال گذشته به هیچ عنوان قابل قیاس نیست و ما امروز فوق العاده نسبت به گذشته قدرت یافته ایم تصریح کرد: این سخنان به هیچ عنوان شعارگونه و از روی تعصب نیست و نمونه ای از قدرت جمهوری اسلامی ایران در هدف قرار دادن پهپاد چند میلیون دلاری آمریکا که به اذعان خودشان از نوع پیشرفته ترین پهپادها بود نمود پیدا کرد.

حجت الاسلام و المسلمین باقری با تشریح این اتفاق مهم و راهبردی تاکید کرد: در اوایل انقلاب آمریکا هواپیمای مسافربری ما را با سیصد و اندی مسافر مورد اصابت موشک قرار داد و هموطنان ما را به شهادت رساند اما در آن زمان وضع به گونه ای بود که ما یارای مقابله با آنها را نداشتیم.

وی ادامه داد: ایران با ملاحظات انسانی هواپیمای دیگر آمریکایی را با ۳۶ سرنشین مورد حمله قرار نداد که این موضوع سبب شد تا رئیس جمهور آمریکا هم از یران تشکر کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع)  تجاوز به مرز های هوایی ایران از سوی آمریکا را به نوعی قدرت نمایی شیطان بزرگ دانست و افزود: این قدرت نمایی با دلیر مردی های پاسداران جان بر کف جمهوری اسلامی مایه آبروریزی آنها در دنیا شد.

حجت الاسلام و المسلمین  باقری با اشاره به اینکه توقیف نفتکش جمهوری اسلامی ایران در آب های جبل الطارق توسط انگلیس هم به نوعی به درخواست امریکا برای جبران آبروریزی انهدام پهپاد گلوبال هاوک بود تاکید کرد: پس از آن اتفاق نیز پاسداران نیروی دریایی با توقیف نفتک کش انگلیسی که با اسکورت دو ناو جنگی در حال تردد بود بار دیگر قدرت پوشالی امریکا و انگلیس را به سخره گرفتند.

وی در ادامه به حضور جوانان در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: فضای مجازی مانند اقیانوسی است که در آن انواع دّر وجود داشته و همچنین لجنزاری از فساد نیز همزمان موجود می باشد.

باقری تاکید کرد: باید با چشم باز در این فضا حرکت کنیم تا در دام لجنزار های گرفتار نشویم .

انتهای پیام/