کمک ۷۰۰میلیون ریال سبزواری ها به ستاد بازسازی عتبات عالیات/برپایی ۴موکب سبزوار در کربلا
کمک ۷۰۰میلیون ریال سبزواری ها به ستاد بازسازی عتبات عالیات/برپایی ۴موکب سبزوار در کربلا

مسئول ستاد بازسازی عتبات و عالیات سبزوار از کمک ۷۰۰ میلیون ریالی همشهریان سبزواری به این ستاد در سه ماه نخست امسال خبرداد. به گزارش بصیر سبزوارعلی اکبر دلبری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه ماموریت ستاد بازسازی عتبات عالیات در سه محور جمع آوری کمک برای بازسازی عتبات ، […]

مسئول ستاد بازسازی عتبات و عالیات سبزوار از کمک ۷۰۰ میلیون ریالی همشهریان سبزواری به این ستاد در سه ماه نخست امسال خبرداد.

به گزارش بصیر سبزوارعلی اکبر دلبری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه ماموریت ستاد بازسازی عتبات عالیات در سه محور جمع آوری کمک برای بازسازی عتبات ، کمک رسانی به اوضاع مناطق سیل زده و همچنین برپایی موکب در ایام اربعین حسینی است اظهارداشت: ستاد بازسازی عتبات عالیات در سبزوار در سه ماه نخست امسال ۷۰۰میلیون ریال کمک های مردمی را در راستا ماموریت اول خود جمع آوری کرده است.

وی در ادامه به گرفتار شدن مردم چهار استان کشور در سیل ابتدای وفعالیت های ستاد بازسازی در خصوص امداد رسانی و کمک به هموطنان در این مناطق اشاره و بیان کرد: با فعالیت شبانه روزی اعضا ستاد مردمی بیش از ۴میلیارد ریال کمک ها از سطح شهر سبزوار برای ارسال به مناطق جمع آوری شده و در همان ایام به دست سیل زدگان رسید.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار همچنین با بیان اینکه کمک های مردمی برای بازسازی عتبات عالیات در سال گذشته مبلغ دو میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال رسیده است تصریح کرد: پیش بینی می شود در سال جاری و باتوجه به روند استقبال مردم این کمک ها افزایش مناسبی نسبت به سال گذشته داشته باشد.

دلبری با تشریح ماموریت سوم این ستاد و راه اندازی موکب ها در ایام اربعین است تاکید کرد: بر اساس تقسیم بندی های صورت گرفته ستاد سبزوار اقدام به برپایی چهار موکب در شهر کربلا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته دوستداران و خادمین اهل بیت مبلغ ۹میلیارد ریال برای برپایی این موکب ها کمک کرده اند ادامه داد: در سال جاری پیش بینی طبخ و توزیع ۲۱۰هزار وعده غذایی و ۴۰ هزار نفر اسکان در ۱۰ روز برپایی موکب در کربلا شده است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار همچنین به موکب مستقر در مرز مهران اشاره کرد و افزود: این موکب با کمک های مسلمانان و شیعیان سایر کشور توسط خادمین سبزوار برپا خواهد شد که در سال گذشته مبلغ ۲میلیارد تومان از مسلمانان کشورهای فلسطین و لبنان به این موکب کمک شده است.

انتهای پیام/