برگزاری میز خدمت سبب افزایش کیفی خدمات در ادارات شده است
برگزاری میز خدمت سبب افزایش کیفی خدمات در ادارات شده است

رئیس سازمان بسیج کارمندان خراسان رضوی گفت: برگزاری میز خدمت در ادارات به همت پایگاههای بسیج بر ارتقای کیفیت خدمات می افزاید.

به گزارش بصیر سبزوار؛ سید جواد کمالی صبح امروز در جمع فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات سبزوار با بیان اینکه یکی از نقش های پایگاه های بسیج و بسیجیان فعال در این قسمت ارتقای سطح کیفی خدمات در ادارات است اظهارداشت: یکی از راهکاراهای که در این خصوص اندیشیده شده است برگزاری میز خدمت به همت پایگاه های بسیج است که این مهم می تواند بر افزایش کیفیت بسته خدماتی به ارباب رجوع کمک کرده و سبب افزایش رضایتمندی درمردم شود.

وی با اشاره به اینکه از دیگر کاربردهای ایجاد و فعالیت پایگاه های بسیج ادارت کمک به انتخاب افراد اصلح و کادر سازی در ادارات برای رسیدن به اهداف انقلاب و خدمت رسانی به مردم است تصریح کرد: فرماندهان و بسیجیان فعال در پایگاهها ادارت با شناسایی افراد  متعهد و متخصص و همچنین معرفی آنها به مقامات ارشد می توانند نقش مهمی در کمک به این انتخاب ها داشته باشند.

کمالی در ادامه با اشاره به اینکه روحیه بسیجی و انقلابی باید در تمامی مقاطع ترویج و نسبت به تبیین آن همت شود تاکید کرد: اجرای برنامه های فرهنگی در این راستا بر عهده بسیج ادارت بوده که باید با هماهنگی و همکاری سایر حوزه های دستگاهها مربوطه انجام شود.

رئیس سازمان بسیج کارمندان خراسان رضوی به برگزاری اردوهای جهادی مخصوص مدیران ،مسئولان و کارکنان ادارت اشاره کرد و افزود: حضور مدیران ادارات در مناطق محروم می تواند سبب سریع تر انجام شدن کارهایی شود که در گیر بروکراسی های اداری بوده و انایی با این مناطق نیز به تسریع امور کمک خواهد کرد.

کمالی تاکید کرد: مدیران ادارات تا کنون نیز در ارائه خدماتی نظیر اعزام ماشین الات و تجهیزات کمک شایانی به برگزاری اردوهای جهادی و خدمت رسانی به مردم داشته اند.

انتهای پیام/