برپایی نمایشگاه بین المللی عکس خیام در سبزوار
برپایی نمایشگاه بین المللی عکس خیام در سبزوار

دبیر انجمن عکاسان سبزوار از برپایی نمایشگاه بین المللی عکس خیام در سبزوار خبر داد.

محمود حیطه در گفت و گو با  بصیرسبزوار با اعلام خبر برپایی نمایشگاه بین المللی خیام در سبزوار اظهارداشت: این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه عکس است که تا کنون در سبزوار برگزار شده و آثار ویژه ای در آن به نمایش در خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۳۰اثر ثبت شده در این نمایشگاه به نمایش عموم گذاشته خواهد شد تصریح کرد: ارسال بیش از ۶ هزار عکس از عکاسان به دبیرخانه نمایشگاه باعث شده است تا انتخاب آثار برای نمایش، پروسه بسیار زمان بر و دقیق را بطلبد که این امر خود بر کیفیت آثار به نمایش درآمده افزوده است.

حیطه در ادامه با بیان اینکه ۱۳۰عکس  ثبت شده توسط عکاسان آماده نمایش در نمایشگاه شده است افزود: این آثار به نمایشگا های بین المللی دیگر نیز راه پیدا کرده و برخی از این آثار مدال های طلا از کشور های دیگر نیز کسب کرده اند.

دبیر انجمن عکاسان سبزوار همچنین از دیگر ویژگی های این نمایشگاه را بخش خلاقیت عنوان کرد و ادامه داد: در این بخش برخی از تصاویر که توسط نرم افزار تولید شده است به نمایش در خواهد آمد که این تصاویر زاییده ذهن عکاس بوده و وجود خارجی نداشته اند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از دوشنبه ۲۴ تیرماه به مدت یک هفته در تالار شهر سبزوار برگزار خواهد شد بیان کرد: بازید عموم از این نمایشگاه آزاد خواهد بود.

انتهای پیام/