دیپلماسی ذلیلانه جایگاهی در سیره امام خمینی (ره) ندارد
دیپلماسی ذلیلانه جایگاهی در سیره امام خمینی (ره) ندارد

_استاد حوزه و دانشگاه گفت: دیپلماسی ذلیلانه را نمی توان جایگزین انقلابی گری کرد چرا که این رفتار در سیره امام خمینی وارمانهای انقلاب نیست.

آیت الله زارعی سبزواری ظهر امروز در مراسم بزرگداشت ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی با بیان اینکه نمی توان دیپلماسی ذلیلانه را در سیره امام جای داد اظهارداشت: اگر احساس کردید حرکت نهضت کند شد فقط وفقط به خاطر جایگزینی معکوسی است که در آرمانهای امام انجام داده ایم.

وی ادامه داد: اگر آرمانهای طاغوتی جایگزین آرمانهای الهی شد این حرکت کند شده و حتی از حرکت خواهد ایستاد.

این استاد حوزه با اشاره به اینکه اعتراض مردم در زمانه امروز به تبعیض هااست ادامه داد:متاسفانه مردم برای گفتن درد خود به مسئولین باید فرصت زمانی زیادی را صرف کنند واین درحالی است که در ابتدای انقلاب این مسئولین بودند که صفوف ابتدایی نماز جماعت را پر میکردند ومردم به راحتی با آنها در ارتباط بودند

آیت الله زارعی با اشاره به اینکه امام خمینی به ما اموخت که برای از بین بردن حاکمیت طاغوت از جامعه باید حاکمیت الله را در جامعه گستراند تصریح کرد: باید کلام خدا راشنید از ان تبعیت کرد وبر اساس سیره رسول الله در جامعه حرکت کرد.

وی به ابلاغ گام دوم انقلاب توسط رهبر انقلاب اسلامی اشاره کرد وافزود: همه باید با تمام سلایق ونگرش های سیاسی تحت پرچم ولایت قرار بگیریم وبه دشمن دین واسلام یک کلام نه بگوییم.

انتهای پیام/