رئیس اداره زندان ها و اقدامات تامینی سبزوار گفت: 50زندانی غیر عمد برایی راهیی از بند چشم امید به کمک خیران در ماه مبارک رمضان دارند.

به گزارش بصیر سبزوارمحمد بسکابادی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در۵۰نفر از زندانیان غیر عمد گرفتار در زندان هستند که به دلایل مالی همچنان در زندان مانده اند افزود: این تعداد زندانی با بدهی بیش از ۴۶ میلیارد ریال در ارتباط با مهریه، نفقه و محکومیت مالی غیرعمد در زندان به سر می برند.

وی با اشاره به سنت حسنه جشن گلریزان ذر ماه مبارک رمضان و تشویق و ترغیب خیرین به اهدا مبالغ در راستایی آزاد این نوع از زندانیان اضافه کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان دو جشن گلریزان آزادسازی زندانیان در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) در شهرستان سبزوار و در روز سه شنبه هفت خرداد در شهرستان جوین برگزار می‌شود.

بسکابادی با تاکید بر اینکه کمک های خیرین تنها در راستای آزادی زندانیان با جرم های غیر عمد هزینه می شود تصریح کرد: متاسفانه برخی از سهل انگاری ها سبب می شود تا یک خانواده از نعمت وجود پدر و یا مادر محروم شده و چشم امید به کمک خرین داشته باشد.

رئیس اداره زندان سبزوار با اعلام راههای ارتباطی برای واریز وجوه عنوان کرد: : خیران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر برای کمک به آزادی زندانیان با دبیر جشن مردمی گلریزان و یا با شماره تلفن ۴۴۶۴۷۷۸۴ تماس حاصل نمایند.