نماینده مردم سبزوار در مجلس شوراس اسلامی از اختصاص 390میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروزه استادیوم 15 هزار نفری در سبزوار خبرداد.

به گزارش بصیرسبزوار رمضانعلی سبحانی فر در روند بازدید از پروژه های نیمه تمام در حوزه انتخابی با حضور در محل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سبزوار اظهارداشت: برای تکمیل این پروژه ۳۹۰میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه این پروژه در حدود  دو ده ها ست که کلنگ زنی شده و تا کنون به علت عدم اختصاص بودجه کافی به صورت نیمه تمام رها شده است تصریح کرد: ادر سفر اخیر رئیس جمهور به سبزوار ۳۰۰میلیارد ریال اعتبار اختصاص پیدا کرده و همچنین در حدود ۹۰میلیارد ریال دیگر از محل دیگر اختصاص یافته است.

 

سبحانی فر با اشاره به اینکه برای اینکه این استادیوم هرچه سریعتر در اختیار مردم قرار گیرد و از همشهریان از خدمات ان منتفع گردند پروژه به صورت فازبندی تکمیل خواهد شد تاکید کرد: تلاشمان بر این است تا فاز نخست پروژه استادیوم ۱۵ هزار نفری در تا شهریور ماه سال جاری به افتتاح برسد.

 

نماینده مردم سبزوا ر در ادامه با اشاره به اینکه درمشخص کردن فاز های اجرای سعی شده است اولویت ها در نظر گرفته شود تصریح کرد: و در فاز نخست ایجاد زمین چمن، تاتار و سرویس رختکن، سرویس بهداشتی و روشنایی پیش‌بینی شده است.

 

وی ادامه داد: شروع به کار فاز دوم این پروژه منوط به برگزاری مناقصه خواهد بود.