امام جمعه سبزوار اجرای سند تحول بنیادیت در اموزش و پرورش باید به صورت جهادی در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش بصیرسبزوار حجت الاسلام غلمرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه سبزوار با بیان اینکه اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش با سستی و تنبلی اجرایی نخواهد شد اظهارداشت: جرای سند تحول بینادین نیاز به روحیه انقلابی و جهادی دارد که تحقق آن زمینه پایه ریزی تمدن نوین اسلامی و ایران سربلند می شود.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه این سند به خوبی می تواند نیاز های تربیتی و اموزشی دانش آموزان را پوشش دهد تاکید کرد: غربی ها با تاکید بر اجرایی شدن سند ۲۰۳۰در داخل کشور به دنبال تغییر سبک زندگی در کودکن و دانش آموزان ما هستند تا در جوانی سربازانی برای دشمن در دل کشور باشند.

 

مقیسه  به  مخالفت های رهبر انقلاب با احرای سند ۲۰۳۰ اشاره و تصریح کرد: مدیران آموزش پرورش و روسای دانشگاهها مراقب باشند این سند در مراکز آموزشی مورد توجه قرار نگیرد که آن وقت مساله آتش به اختیار از سوی مردم مطرح می شود.

 

 

وی با گرامیداشت هفته معلم ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان کشور به تجلیل از معلمان، مسائل مختلف آموزش و پرورش، تکریم و معیشت معلمان اشاره داشتند.

امام جمعه سبزوار افزود: معلمان پرورش‌دهنده سرمایه انسانی، جهادگران میدان مبارزه با بی سوادی و سازندگان هویت و فرهنگ یک ملت هستند.

وی با اشاره به اینکه مخالفت با سند ۲۰۳۰ مطالبه رهبر انقلاب و مردم انقلابی است تصریح کرد: مدیران آموزش پرورش و روسای دانشگاهها مراقب باشند این سند در مراکز آموزشی مورد توجه قرار نگیرد که آن وقت مساله آتش به اختیار از سوی مردم مطرح می شود.

 

انتهای پیام/