رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار از معرفی 100واحد متخلف صنفی در سبزوار به تعزیرات حکومتی خبرداد.

به گزارش بصیر سبزوار علی امید بخش با بیان اینکه ظرف یک ماه اخیر پرونده ۱۰۰ واحد صنفی متخلف به سازمان تعزیرات ارجاع شده است اظهارداشت: پرونده این واحدها پس از بازرسی های انجام شده در سطح این شهر به دلیل عرضه خارج از شبکه، گرانفروشی واعلام نکردن موجودی کالا به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

امیدبخش با اعلام این آمار که در طی این مدت هزار و ۴۷۵ مورد بازرسی از واحدهای صنفی سبزوار صورت گرفت که منجر به تشکیل پرونده قضایی برای ۱۰۰ واحد صنفی شد ادامه داد: ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده واحدهای صنفی سبزوار که به تعزیرات ارسال شده ۱۶ میلیارد و۷۲۰ میلیون و ۲۶۹ هزار ریال است.

وی به قرار گرفتن در آستانه سال جدید و آغاز خریدهای عیدانه مردم اشاره کرد و افزود: با توجه به ماه پایانی سال و افزایش خرید شهروندان بازرسی از واحدهای صنفی افزایش یافته و بطور جدی با متخلفان در این زمینه برخورد می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار افزود: سامانه ۱۲۴ آماده دریافت شکایات و گزارشهای مردمی در خصوص عرضه کالا و خدمات است و خوشبختانه متموران حاضر پس از دریافت گزارش های مردمی در اسرع وقت در محل حاضر شده و به پیگیری خواهند پرداخت.

انتهای پیام/