فرماند گروه مهندسی47 سلمان گفت: انقلاب همیشه از حمایت مردمی برخودار بوده است و با این حمایت پشت دشمنان را خواهد شکست.

به گزارش بصیرسبزوار، سردار سرتیپ دوم محمد رضا داجری  در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در سبزوار که با حضور پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار این شهرستان در محل میدان کارگر برگزار شد گفت: ملت ایران اسلامی امروز ثابت کرده اند که انقلاب از حمایت های گسترده مردم برخوردار است.

وی با بیان اینکه دشمنان ما خواهان ذلت و نابودی ملت ایران هستند، افزود: دشمنان ما وعده داده بودند که امسال دیگر زمان سقوط انقلاب اسلامی است ولی به لطف مردم انقلابی ما تاکنون تمامی توطئه های دشمنان نقش برآب شد.

 

وی گفت: شرط بزرگ انقلاب اسلامی اطاعت از ولایت فقیه و مرجعیت آگاه به زمانه بوده و معتقدیم اصل امت و امامت در اسلام ناب محمدی (ص) سرنوشت ساز است.

فرمانده تیپ ۴۷ مهندسی رزمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمنان ما پیش بینی کرده بودند که مکاتب جدید می تواند جایگزین دین شود ولی انقلاب اسلامی ثابت کرد که تمامی مکاتب در مقابل اسلام ناب محمدی (ص) شکست پذیر است.

داجلری بیان کرد: انقلاب اسلامی ما بر گرفته از آرمان های امام خمینی (ره)، فداکاری شهدا و مبارزان با خفقان است و ما موظف به پاسداری از انقلاب هستیم.

وی با بیان اینکه امام مهربانی ها به ما وصیت کرده که حفظ جمهوری اسلامی از مهم ترین واجبات است و باید از ارزشهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دفاع کنیم، تصریح کرد: هر فرد یا گروهی که با اهداف خاص در مقابل انقلاب اسلامی بایستند، محکوم به شکست است و اراده مردم در اوج درگیری های دهه ۶۰ ثابت کرده که مردم ما با وجود درگیری های داخلی ، محاصره های اقتصادی و تحمیل جنگ هشت ساله دفاع مقدس دست از ارزش های انقلاب اسلامی برندارند.

 

فرماند گروه مهندسی۴۷ سلمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه انقلاب با تکیه بر محرومان و مستضعفان همیشه مقابل دشمنان پیروز است، ادامه داد: انقلاب اسلامی به واسطه عملکرد ناعادلانه حکوکت شاهنشاهی به وجود آمد و ظهور انقلاب اسلامی دست وابستگی به غرب را کوتاه کرد.

داجلری بیان کرد: به واسطه ظلم های حکومت شاهنشاهی مردم با تکیه بر قرآن کریم و رهبری انقلاب اسلامی به وجود آمد و به پیروزی رسیدند.

 

داجلری گفت: با وجود تمامی فشار های دشمنان توانسته ایم که اکثر بخش های تاثیر گذار رتبه های یک رقمی و دو رقمی در سطح جهان را کسب کنیم و با پشتیبانی ملت ایران اسلامی به بالاترین قله های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی رسیده ایم.

 

فرمانده تیپ ۴۷ مهندسی رزمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: انقلاب اسلامی در بدو پیروزی توانسته که حرکت هایی برای محرومیت زدایی و از بین بردن فقر در جامعه انجام دهد و همچنین با همت تمامی مسئولان فعالیت های زیرساختی متعددی در نظام جمهوری اسلامی شده است.

وی افزود: مردان و زنان انقلابی باید دارای یک همت والا و روحیه شکست ناپذیر باشند ولی متاسفانه برخی جنگ نکرده، در مقابل دشمن شکست خورده اند.

فرمانده تیپ ۴۷ مهندسی رزمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برای مقابله با توطئه های دشمن باید روحیه شکست ناپذیری حضرت علی (ع) در کالبد مسئولان و ملت ایران اسلامی وجود داشته باشد، ادامه داد: گرانی، تورم، بیکاری و مشکلات اقتصادی خواسته انقلاب اسلامی نیست بلکه ذات انقلاب پیشرو بودن کشور است و مسئولان باید با فساد و تبعیض در کشور مقابله کنند.

داجلری بیان کرد: دشمنان در دی ماه سال گذشته استارت ضربه به نظام جمهوری اسلامی را زده بودند ولی با هوشیاری مردم انقلابی ما این توطئه به خوبی خنثی شد و نشان داد ملت ما برای دفاع از ارزش های انقلاب همیشه حضور پر رنگ دارند.

انتهای‌پیام/