رئیس خانه صنعت و معدن سبزوار از اختصاص اعتبار ۳ هزار میلیارد تومانی برای احداث نیروگاه برق سیکل ترکیبی سبزوار در سال ۹۸ خبرداد.

به گزارش بصیرسبزوار،رئیس خانه صنعت و معدن سبزوار با اشاره به پروژه‌های صنعتی تعریف شده برای این شهرستان در سال ۹۸، گفت: ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار با پیگیری نمایندگان مردم غرب خراسان رضوی در مجلس و سایر مسئولین شهرستانی برای احداث نیروگاه سیکل ترکیبی سبزوار اختصاص یافته است.

حسین طلوع‌نیا با بیان اینکه احداث و تکمیل پروژه‌های صنعتی سبزوار باید در سطح ملی پیگیری شود، افزود: علاوه بر پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی، ۲ هزار میلیارد تومان طرح در سبزوار تعهد داده شد.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت های صنتی بسیار بالا در منطقه تاکید کرد: همچنین بین ۵۰۰ الی ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث صنایع آلومینیوم در غرب خراسان رضوی در سال آینده تعریف شده است.

طلوع نیا همچنین با اشاره به اینکه هماهنگی بین مسئولین و می تواند راهگشای بسیاری از عقب ماندگی ها در حوزه صنعت شود اظهار داشت: هر ماه، باید نشستی با فرماندار ویژه سبزوار برگزار شود تا روند اجرای پروژه‌های صنعتی در این شهرستان را از نمایندگان مردم غرب خراسان رضوی در مجلس پیگیری کنیم.

رئیس خانه صنعت و معدن سبزوار با بیان اینکه ظرفیت بالای نیروی کار در سبزوار وجود دارد خاطرنشان کرد: امروزه وجود نیروی انسانی متعهد و با دانش، در زمینه تحقق مطالبات موثر است و نقاط ضعف ما باید در تعریف طرح و پروژه‌ها بررسی شود.

انتهای پیام/