فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: تمام تلاش دشمن بر این است که تصویری غلط از نظام اسلامی در جهان منعکس کند.

به گزارش بصیرسبزوار،امین اله مظلوم در جلسه تعامل سپاه و نیروی انتظامی در خصوص برگزاری گشت های امنیت محله با اشاره به دشمنی های نظام سلطه و ناکامی های آنها در مقابله با نظام اسلامی اظهارداشت: دشمنان تمام تلاش خود را بر این موضوع متمرکز کرده اند تا با سو استفاده از شرایط اقتصادی موجود در کشور تصویری از نا کارآمدی نظام اسلامی در جهان منعکس کنند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه هیچ انقلابی تا کنون در جهان نبوده که در آستانه چهل سالگی بر همان آرمان های اولیه استوار باشد تصریح کرد: دشمنان برنامه ای را از ابتدای سال گذشته آغاز کرده اند تا با خیال خام خود جمهوری اسلامی وارد چهل سالگی نشود.

مظلوم همچنین با بیان اینکه از دیگر نقشه های دشمن بزرگنمایی اتفاقی کوچک در گوشه ای از کشور و تبدیل کردن آن به تیتر رسانه ها برای مدت زمان طولانی است ادامه داد: این دست اتفاقات هر روزه و به وفور در کشورهای غربی رخ می دهد اما سانسور رسانه ای شدید غرب اجازه انتشار آن را نمی دهد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سبزوار با اشاره به لزوم هماهنگی بین نیروهای نظامی و انتظامی در خصوص ایجاد امنیت و برخورد با مجرمین و برهم زنندگان نظم عمومی تاکید کرد:  هماهنگی های با استفاده از ظرفیت های قانونی موجود می تواند نقش موثری در حفظ امنیت جامعه داشته باشد.

 

وی همچنین با تشریح این موضوع که هماهنگی های لازم در خصوص این تفاهم نامه در سطح کلان و کشوری انجام گرفته عنوان کرد: از ظرفیت بسیج برای تقویت احساس امنیت در کشور باید استفاده شود.

 

سید محمد هاشمی فرمانده نیروی انتظامی سبزوار نیز در این جلسه با ابیان اینکه اعتقاد داریم بسیج ظرفیتی است که می تواند در تمام عرصه ها نقش موثر داشته باشد ادامه داد: در حال حاضر مشکلات اقتصادی و اجتماعی مبتلا به جامعه است که باید با تصمیم گیری هوشمند و به جا میدان را به دشمن ندهیم.

 

وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی بیش از هر چیز نیازمند قانون هستیم تاکید کرد: رعایت دقیق قوانین بسیاری از مشکلات ما را در زمینه های اقتصادی از قبیل قاچال کالا برطرف خواهد کرد.

 

هاشمی همچنین به عرصه فضای مجازی اشاره کرد و فزود: متاسفانه ما نتوانستیم از این میدان  به نفع خود استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/