نایب رییس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  گفت: آمریکا برای نا امید کردن مردم در استانه چهل سالگی انقلاب نقشه کشیده است.

به گزارش بصیرسبزوار مهدی چمران در همایش بزرگداشت روز دانشجو و شهدای دانشجوی شهرستان سبزوار با اشاره به اینکه آمریکا با طراحی نقشه های روانی سعی در ایجاد فشار برمردم است اظهارداشت: ایجاد نارضایتی های عمومی یکی از این اهداف است تا اعتراضات لکه ای و خیابانی تبدیل به اعتراض سراسری شود.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه جلب رضایت ایران و اقبال عمومی  برای مذاکرات مجدد از جمله اهداف غرب برای فشار به مردم است تاکید کرد: این نقشه ها در شرایطی است که برجامی را که خود غربی ها نوشتند وراه شکایت را بر ما بستند  با وقاحت تمام توافق بین المللی را زیر پا گذاشتند .

 

رئیس سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه باید مشکلات و اعتراضات اقتصادی به گونه ای بیان شود که بهانه به دست دشمنان ندهیم تصریح کرد: برخی از مسئولین به دنبال این موضوع هستند که سازش با آمریکا را راه حل مشکلات اقتصادی جلوه دهند که این خلاف واقعیت است.

 

وی ادامه داد: افزایش بصیرت ملت، عملیات روانی رسانه ای دشمن را خنثی کرده و می توان در شرایط آرامتری مشکلات موجود را حل کرد.

چمران شرایط بین المللی را به نفع جمهوری اسلامی دانست وتشریح کرد: باید با برنامه ریزی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی کشوری قدرتمندو توانمندتر داشته باشیم.

 

انتهای پیام/