دیر بسیج سازندگی سبزوار از فعالیت 33 گروه جهادی در حوزه های مختلف در سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیرسبزوار،

ابراهیم برزویی با بیان اینکه فعالیت‌های جهادی در سبزوار در حوزه‌های مختلف در حال اجرا است اظهار داشت: در حال حاضر ۲۳ گروه جهادی از بسیجیان در مناطق شهری و روستایی مشغول به خدمت هستند.

وی با بیان اینکه تمامی این بسیجیان به‌صورت داوطلبانه و باهدف خدمت به هم نوع پای در عرصه این فعالیت‌های گذاشته‌اند تأکید کرد: انجام پروژه‌های عمرانی و ساخت منازل محرومین تکمیل بناهایی نیمه‌کاره و خدمات عمرانی عام‌المنفعه از قبیل مشارکت در ساخت مساجد و حسینیه‌ها زمینه‌های حضور بسیجیان در اردوهای جهادی است.

 

برزویی همچنین در ادامه با بیان اینکه فعالیت‌های بسیجیان جهادگر تنها به انجام کارهای عمرانی خلاصه نمی‌شود تشریح کرد: حضور گروه‌های فرهنگی باهدف آموزش‌های مختلف و ارائه مشاورهای فرهنگی نیز از دیگر مواردی است که جهادگران عرصه را برای فعالیت و خدمت مناسب دیده و در حال انجامان هستند.

 

مدیر بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سبزوار با بیان اینکه قبل از اجرای عملیات جهادی نیازهای منطقه شناسایی‌شده و پس از اقدام به اعزام جهادگران به مناطق می‌شود تصریح کرد: این موضوع سبب شده است تا جهادگران به‌صورت هدفمند و همه‌جانبه در مناطق حضور یافته و تا حد امکان موارد موردنیاز و کمک را پوشش دهند.

 

وی یکی دیگر از عرصه‌های حضور بسیجیان را حضور پزشکان بسیجی در مناطق محروم به‌عنوان قشر تخصصی دانست و عنوان کرد: با کمک پزشکان بسیجی و معاینات رایگان این افراد از بروز و شیوع بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری و هزینه‌های افراد تا حد قابل‌توجهی کاسته شده است.

انتهای پیام/