فرمانده سپاه ناحیه سبزوارگفت: بسیج ظرفیت بزرگی است که به هیچ یک از جناح های سیاسی وابستگی ندارد.

 

 

به گزارش بصیرسبزوار،سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در گفت گو با بصیرسبزوار با بیان اینکه بسیج متعلق به انقلاب اسلامی است و سیاسی کاری نمیکند اظهارداشت: بسیج کارکرد سیاسی داشته و هرزمان که سیاست های انقلاب اسلامی در خطر باشد وارد میدان خواهد شد.

 

وی ادامه داد: بسیج روشنگرو مطالبه گراست وتاکید کرد: بسیج از ابتدا مطالبه استقلال کشور عزت و کرامت انسان و پشتیبانی محرومان داشته و  امروز هم پشتیبان مطالبات به حق همه مردم است.

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان این موضوع که دشمنان وقتی با سد محکم و پولادین بسیج مواجه شدند تصمیم گرفتند تا با استفاده از مدل بسیج به جنگ بسیج بیایندو لذا با تشیکل گروههای تکفیری و تروریستی به خیال خود سعی کردند  درمقابل تفکر بسیج قرار بگیرند.

وی با اشاره ه به اینکه بسیج با تکیه بر وحدت جهان اسلام با خلق حماسه های ماندگار در تاریخ این حربه دشمنان را خنثی کرد تاکید نمود:امرزو بسیج جهان اسلام با تکیه بر تفکر وحدت بین مسلمانان در کل جهان اسلام تشکیل شده است.

 

مظلوم در ادامه با اشاره به اینکه تفکر تشکیل بسیج یک معجزه ذهنی بود که توسط حضرت امام خمینی (ره) اتفاق افتاد چون هیچ تجربه قبلی وجود نداشت و هوشمندی حضرت امام بود که با درک واقعیات انجام شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار تاکید کرد: بسیج در حقیقت آیات آسمانی جهاد در قرآن است که روی زمین تجلی یافته است.

 

وی با اشاره به اینکه حافظه تاریخی ملت ایران شهادت میدهد که انقلاب اسلامی و نظام با اتکا به بسیج توانسته است تا کنون بحران ها و فتنه های بزرگی مانند جنگ ۸ساله و فتنه ۸۸را با پیروزی پشت سر بگذارد تصریح کرد: ما با بسیج توانستیم توطئه ها و فتنه ها را دفع کرده و دشمنان را خوار و خفیف کنیم.

 

مظلوم با بیان اینکه ما با تفکر بسیج گزینه ها روی میز دشمن را به زباله دان تاریخ می فرستیم ادامه داد: ما با بسیج توانسته ایم صهیونیست ها را که همیشه حالت تهاجمی داشتند را در حالت تدافعی قراردهیم.

 

وی با اشاره به اینکه حزب الله را می توان نمونه موفق بسیج جهانی عنوان کرد ادامه داد: این گروه به بسیجی به کمک مسلمان شیعه و سنی در لبنان و سوریه شتافته و با نثار جان خود امنیت آنها را تامین کرد.

 

وی انصار الله ،حشد الشعبی فاطمیون زینبیون و.. از دیگر شاخه های بسیج جهانی دانست که امروز نقش تعیین کننده ای در معادلات قدرت منطقه دارند.

 

مظلوم همچنین با اشاره به حملات اخیر اسرائیل و پاسخ کوبنده حماس ادامه داد: این تفکر بسیج بود که گروه کوچکی به اسم حماس کابینه رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه وقتی به تحولات منطقه می نگریم به هوشمندی امام خمینی ایمان می آوریم که فرمود ا اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید و الّا هر لحظه باید منتظر حادثه ماند.

وی ادامه داد: انشا الله ملت ایران با تکیه بر همین تفکر بسیجی خواهد توانست در جبهه اقتصادی هم دشمن را وادار به شکست و تسلیم خواهیم کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار همچنین به آغاز هفته بسیج اشاره کرد و افزود: در طول این هفته بیش از ۳۴۰برنامه توسط رده های مختلف برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/