اجرای طرح شهید بهنام محمدی سبب تقویت مسئولیت پذیری در بین دانش آموزان خواهدشد
اجرای طرح شهید بهنام محمدی سبب تقویت مسئولیت پذیری در بین دانش آموزان خواهدشد

فرمانده ناحیه سپاه سبزوار گفت: طرح شهید بهنام محمدی سبب افزایش مسئولیت پذیری و تقویت اندیشه در بین دانش آموزان می شود.

به گزارش بصیرسبزوار، امین اله مظلوم در جلسه اجرایی طرح شهید بهنام محمدی در بین مربیان و مدیران مدارس هدف با اشاره به اینکه هماهنگی های لازم در سطح کلان برای برگزاری این طرح به بهترین شکل انجام شده است اظهارداشت:  این طرح باید سبب افزایش مسئولیت پذیری و تقویت اندیشه در بین دانش آموزان خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه جایگاه و خواستگاه اصلی برنامه های بسیج در بین نوجوانان و مدارس است تاکید کرد: مربیان با شناخت کافی از این طرح می توانند سبب جذب دانش آموزان شده و با اجرای دستورالعمل ها در راستای موفقیت این طرح گام بردارند.

 

مظلوم در ادامه به جذب حداکثری دانش آموزان در فاز ابتدایی در این طرح اشاره کرد و افزود: تشویق به امر کتاب خوانی شرکت در برنام های مساجد منتخب از دیگر برنامه هایی است که در فاز های بعد به اجرا در خواهد آمد.

 

مدیر آموزش و پروش سبزوار در این جلسه با بیان اینکه این طرح تلاش می کند تا دیدگاههای تربیتی مدرسه و مسجد را بهم نزدیک و یکسان کند ادامه داد: همه باید تلاش کنیم در مسائل تربیتی به وحدت رویه در تربیت وآموزش برسیم.

 

حسن محرابی با اشاره به انجام طرح ها تعاملی نظیر حضور دانش آموزان به همراه مربیان در نماز جمعه و همچنین شرکت مسئولین در نماز جماعات مدارس ادامه داد: برگزاری این طرح ها سبب تشویق دانش آموزان به حضور در مساجد و نماز می شود.

 

انتهای پیام/