مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا گفت: برای بیان دستاوردها و ارزش های انقلاب نیازمند جهاد تبلیغی و تبیین این ارزش ها هستیم.

به گزارش بصیبرسبزوار،حجت الاسلام سید احمد حسینی در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه انقلاب ما در امتداد انقلاب و حماسه بزرگ عظیم عاشورا ایجاد شد وهمانطور که این حماسه توسط حضرت زینب(س) و امام سجاد (ع) ماندگار شد اظهارداشت: امروز هم باید با کاری زینبی به تبیین ارزش های انقلاب و اسلام بپردازیم.

 

وی با اشاره به ذلت هایی که مردم ما در زمان طاغوت متحمل می شدند ادامه داد: در حال حاضر شاهد هستیم که تمام قدرت های جهان دست به دست هم داده اند تا بتوانند جلوی قدرت نفوذ و پیشرفت ایران را بگیرند و در این امر هم ناکام مانده اند.

 

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اینکه فشارهای که از غرب به سمت ایران وارد می شود در جهت از میدان به درکردن نیروهای انقلابی است تاکید کرد: این غوغا سالاری هاو شانتاژهای رسانه ای سبب نخواهد شد که ما عرصه را برای ورود دشمن خالی کنیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) به تلاش های دشمن ازابتدای انقلاب برای براندازی این نظام اسلامی اشاره کردو افزود: جنگ تحمیلی ۸ساله هجمه نرم و امروز نیز حصر اقتصادی از نقشه هایی است که برای این هدف طرح ریزی کرده اند.

 

سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در ابتدای این مراسم با بیان اینکه سپاه ماهییتی ولایی و جهادی دارد تاکید کرد: مجموعه سپاه مجموعه ای صد در صد نظامی و مکتبی است.

 

وی با بیان اینکه سپاه با تمام نهاد های انقلابی تفاوت دارد ادامه داد: وظیفه پاسداری و حفاظت از ارزش های انقلاب بردوش سپاه پاسداران قرار دارد.

 

انتهای پیام/