امام جمعه موقت سبزوار گفت: احتکار کنندگان کسانی که در بازار به دنبال ایجاد نا امنی هستند پیاده نظام دشمن هستند.

به گزارش بصیرسبزوار، حجت الاسلام محمد سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه آمریکا جنگ اقتصادی را علیه کشور ما آغاز کرده است اظهارداشت: دشمن برای رسیدن به اهداف خود از هر ابزاری استفاده می کند و کسانی که سعی می کنند بازار را آشفته کنند و از آن سود ببرند مانند پیاده نظام دشمن عمل می کنند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی از افراد با استفاده از رابطه دلار و ارز را دریافت کردند ادامه داد متاسفانه برخی از این افراد با خارج کردن ارز از مسیر اصلی خود سبب گرانی و افزایش قیمت دلار در بازار و سبب برهم خوردن نظم اقتصادی شدند.

 

سلیمانی در ادامه با اشاره به آغاز هفته نیروی انتظامی با تشکر از زحمات و جان برکفی های این نیرو تا کید کرد: برای پاسداری از مرز ها و امنیت کشور بسیاری از این نیرو به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند.

 

امام جمعه موقت سبزوار با اشاره به حمله موشکی سپاه به مقر تروریست ها در بوکمال سوریه تاکید کرد: این حمله پیام روشنی بود به که هیچ گاه با قدرت دفاعی و دست انتقام ایران اسلامی شوخی نکنند.

 

سلیمانی در ادامه با بیان اینکه پرتاب این موشک ها با دقت بسیار بالا و رصد اطلاعاتی دقیق بود تاکید کرد: اصابت این موشک ها به مقر تروریست ها با فاصله اندک از نیروهای امریکایی نشان داد که این موشک ها با برنامه ریزی و رصد بسیار دقیق شلیک شده و اهداف دیگر نیز در دسترس ما خواهد بود.

 

انتهای پیام/