استاندار خراسان رضوی گفت: ذخیره سازی مواد اولیه و مایحتاج مردم در استان انجام شده است و هیچ مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

به گزارش بصیر سبزوار،علیرضا رشیدیان در نشست روسای دانشگاهها ی جامع استان خراسان رضوی با اشاره به وضعیت موجود ر کشور و برخی نگرانی ها ایجاد شده اظهارداشت: خوشبختانه ذخیره سازی برای مواد اولیه و مایحتاج مردم مانند همیشه انجام شده و هیچ نگرانی در این خصوص نمی باشد.

 

وی با بیان اینکه امروز کشور درگیر جنگ اقتصادی است تصریح کرد: این جنگ توسط آمریکاو ایادی آن در منطقه علیه کشور ایجاد شده و هدف آن ایجاد تفرقه بین صفوف متحد ملت و ایجاد اختلاف و بدبین کردن مردم نسبت به مسئولان است.

 

رشیدیان در ادامه با اشاره اینکه باید از تحریم های دشمن فرصت مناسب بسازیم تاکید کرد: کند کردن و توقف توسعه و رشد انقلاب از دیگر اهداف دشمن است که با اعمال تحریم های ظالمانه سعی دارد تا به مقصود خود برسد.

 

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه در چهار سال گذشته سطح علمی دانشگاه های استان جهش خوبی داشته است بیان کرد: حضور پررنگ و کسب موفقیت های مختلف در نمایشگاه های پژوهشی کشور نشان از این رشد دارد.

 

وی با بیان اینکه باید سعی شود تا دانشگاهها به سمت کارآفرینی و نسل سوم و چهارم حرکت کنند عنوان کرد: در حال حاضر همکاری های مناسبی بین بخش صنعت معدن و حوزه اجتماعی با دانشگاه ها ایجاد شده است.

 

رشیدیان همچنین به دغدغه کار و اشتغال فارغ التحصیلان از دانشگاه ها اشاره کرد و افزود: باید دانشگاه ها نیروهایی تربیت کنند که علاوه بر ورود به بازار کار سبب ایجاد کار برای افراد مختلف هم بشوند.

 

انتهای پیام/