فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: فرهنگ دفاع مقدس به ما ایستادگی در برابر زورگویان را نشان داد.

به گزارش بصیرسبزوار، سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در مراسم اختتامیه اردوهای جهادی طرح هجرت با بیان اینکه ما از فرهنگ دفاع مقدس یادگرفتیم که باید در برابر زورگویان مقاومت کنیم اظهارداشت: تجربه ملت ایران نشان داده که مذاکره هیچ گاه راه حل مشکلات ما با مستکبرین نبوده و این کشورها تنها در پی کسب امتیازات بیشتر از ما هستند.

 

وی با بیان اینکه امروه به برکت فرهنگ دفاع نقطه ضعف ما به نقطه قوت تبدیل شده است تصریح کرد: در زمان جنگ تحمیلی کشور برای ابتدایی ترین نیاز هایش متوسل به کشور های خارجی بود در حالی که امروز عمق استراتژیک ما در آن سوی مرزها و دشمنان را در هم آنجا سرکوب می کنیم.

 

مظلوم با بیان اینکه دشمنان خارجی به کمک سرسپردگان داخلی سعی دارند تا از دوران پهلوی بهشتی خیالی را برای جوانان ترسیم کنند ادامه داد:  بیش از ۶میلیون بشکه نفت در آن زمان صادر می شد بدون هیچ تحریمی اما کوچکترین دستاورد و اثری به مناطق محروم و روستا ها و حتی شهرها نمی رسید.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به اینکه ارتش رضاخان در اولین تهدید نظامی و بدون کوچکترین حمله ای کشور را در اختیار قوای متجاوز قرار داد تصریح کرد: رزمندگان ما در ۸سال دفاع مقدس در برابر بیش از ۱۰۰کشور ایستادگی کردند و یک وجب از خاک را به دشمن ندادند.

 

وی در ادامه  همچنین به برگزاری اردوهای جهادی طرح هجرتتوسط دانش آموزان بسیجی اشاره کرد و افزود: در مدت برگزاری این اردوها ۲۴۰۰نفر روز ۱۸مدرسه را در سطح شهرستان مرمت و زیباسازی کرده اند.

 

انتهای پیام/