مام جمعه سبزوار گفت: دولت وعده های بی عمل در خصوص بسته های حمایتی به مردم میدهد

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه طی ماههای اخیر وبا رشد شتابان قیمت ها کم ترین کار دولت دادن بسته های حمایتی به قشر آسیب پذیر جامعه است اظهار داشت:متاسفانه آقای نوبخت به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه بودجه چندین بار عنوان کرده است که بسته های حمایتی آماده شده وگزارش آن به هیئت دولت داده شده که آخرین بار آن نیز در هشت شهریور ماه بوده اما هنوز خبری از آن نشده است.

وی با اشاره به اینکه دولتمردان وافراد مسئول نباید وعده سرخرمن به مردم بدهند تاکید کرد:دادن بسته حمایتی حداقل کاری است که دولت مردان در شرایط نابسامان اقتصادی باید انجام داند که متاسفانه هنوز این تصمیم عملیاتی نشده است.

مقیسه همچنین با انتقاد از اینکه چرا دولت اجازه میدهد ارز حاصل از فروش فولاد وپتروشیمی توسط صاحبان آن در کشور های دیگر با قیمت بالا به فروش برسد تصریح کرد: این افراد با برق گاز یارانه ای اقدام به تولید می کنند حال آنکه بر اساس نظر برخی کارشناسان در صورت فروش همین برق وگاز می توان همان سود حاصل را به دست آورد واین افراد باید با وارد کردن ارز حاصل به بازار داخلی باعث کتهش قیمت ها ارز شوند.

امام جمعه سبزوار در ادامه با انتقاد به مسئولان وزارت ارشاد تشریح کرد:متاسفانه شاهد مجوز گرفتن فیلم هایی در شبکه خانگی هستیم که علنا به ترویج منکرات وفحشا می پردازند.

وی بیان کرد کشوری که در راه اسلام وامر به معروف شهید داده این مسائل را برنمی تابد.

مقیسه همچنین به طولانی بودن روند رسیدگی به پرونده های قضایی اشاره کرد افزود قضات باید براساس اجازه رهبر انقلاب از تشریفاتی که باعث افزایش طول رسیدگی به پرونده ها میشود حذر کرده و نتیجه رسیدگی به پرونده های فساد اقتصادی را به مردم اعلام کنندر