سخنگوی شورای شهر سبزوار گفت: هیئت رئیسه جدید به صورت کامل از شهردار حمایت خواهد کرد.

به گزارش بصیرسبزوار،مسعود پسندیده در اولین نشست خبری پس از انتخاب هیئت ریسه شورا برای سال دوم با بیان اینکه هیئت رئیسه به صورت کامل از شهردار حمایت خواهد کرد اظهارداشت: اولویت هیئت رئیسه در این مقطع ایجاد شفافیت در خصوص اقدامات انجام شده است.

 

وی با اشاره به جوانگرایی و علمی نگری اعضا در خصوص انتخاب هیئت رئیسه تصریح کرد: انتخاب هیئت رئیسه جدید بدان معنا نیست که بدنه شوار تغییر کرده اما رویکرد متفاوت این اعضا را نشان می دهد.

 

پسندیده در ادامه به وظایف نظارتی شورا در حوزه های مختلف اشاره کرد و تاکید کرد: در آینده این وظایف نظارتی به دقت بیشتری انجام خواهد شد.

 

این عضو شورای شهر با اشاره به حمایت از شهردار سبزوار و برگزاری جلسات هرگونه شایعه مبنی بر مذاکره با افراد دیگر را برای انتخاب به عنوان شهردار را تکذیب کرد.

 

پسندیده همچنین با بیان اینکه شهرداری سبزوار در بین شهرداری های هم تراز خود از شرایط بهتری برخوردا است ادامه داد: در این شرایط اقتصادی شهرداری علاوه بر تامین ماهانه در حدود ۵میلیارد تومان حقوق کارکنان اقدامات عمرانی را در شهر همچنان ادامه می دهد.

 

سخنگوی شورای شهر سبزوار در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر ساخت المان مناسب برای حمید سبزوار به عنوان پدر شعر انقلاب تاکید کرد: متاسفانه نگاه جناحی دولت به این موضوع سبب کم کاری و عدم توجه به این شخصیت برجسته انقلاب شده است.

انتهای پیام/