امام جمعه سبزوار گفت: دشمن بعد از بین بردن صنعت هسته ای ما در فکر مقابله با قدرت موشکی ایران است.

به گزارش بصیرسبزوار،حجت الاسلام غلامرضا مقیسه درخطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با اشاره به تجربه تلخی که ایران از مذاکره و نتایج حاصل از آن در برجام به دست آورد اظهارداشت: آمریکا سعی دارد تا با به راه اندازی دور جدید مذاکرات دست بر روی قدرت موشکی ایران گذاشته و مانند صنعت هسته ای آن را محدود کرده و یا از بین ببرد.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا با ایران هیچ حد ومرزی ندارد و دشمن تنها در فکر براندازی حکومت اسلامی است تصریح کرد: ترامپ سعی دارد با عربده کشی و استفاده از ادبیات کاباره ای ملت شجاع و با ایمان ایران را بترساند که در مطمئنا راه به جایی نخواهد برد.

 

امام جمعه سبزوار در ادامه به نقشه های این کشور با استفاده از عواملی مردوری نظیر سلطنت طلب و منافقین اشاره کردو افرود: ملت ایران پاسخ قاطع و دندانشکنی را به این افراد دادند و نشان دادند که مانند همیشه پشت سر نظام و رهبری هستند.

 

مقیسه با بیان اینکه دولتمردان نباید فریب تهدیدهای توخالی این فرد را بخوردند تاکید کرد: تجربه برجام هم علاوه بر تجربه های دیگر نشان داد که اعتماد به دشمن نتیجه ای جز ضرر نخواهد داشت.

 

وی به رفتارهای دوگانه مسئولان امریکایی در خصوص نحوه مذاکره با ایران اشاره کرد و فزود: این رفتارها خود نشانه ای است تا باطن آمریکا برای ما اعیان باشد.

 

انتهای پیام/