نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برجام را درخت مقدسی کردند تا با قطع آن تمام امید مردم و کشور را نا امید کنند.

به گزارش بصیرسبزوار، جواد کریمی قدوسی در نشست نهضت روشنگری در ناحیه مقاومت سپاه سبزوار با بیان اینکه از برجام درخت مقدسی ساختند و تمام امید و حل مشکلات مردم را به آن گره زدند اظهارداشت: دشمنان خارجی و نفوذی های داخلی با این نقشه که پس از از بین رفتن برجام تمام امید های کشور از بین خواهد رفت در پی برهم زدن این توافقنامه بودند.

 

وی اشاره به اینکه القای بازگشت تحریم ها و دیگر مشکلاتی که با از بین رفتن برجام به وجود خواهد آمد از سوی این افراد برنامه ریزی شده است تصریح کرد: این تحریم ها از قدیم و ابتدای انقلاب برای ایران وجود داشته و هیچ گاه از بین نرفته که بخواهد بازگردد و در این مدت هم ایران با وجود این تحریم ها سرپا بوده و به پیشرفت خود ادامه داده است.

 

قدوسی در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه تیم اقتصادی دولت ناکارآمد است و نتوانسته در این مدت مشکلات را مدیریت کرده و ار آن بکاهد تاکید کرد: معتقدم که این تیم نیاز به ترمیم و تعویض داشته که رئیس جمهور باید آن را انجام دهد در غیر این صورت باید برای بهبود اوضاع به سمت جراحی این تیم پیش برویم.

 

وی اوضاع روکود در بازار مسکن و پروژه های عمرانی را ناشی از عدم کفایت وزیر راه دانست و عنوان کرد: با راه افتادن چرخ پروژه های عمرانی و رفع رکود در حوزه ساخت و ساز مسکن بسیاری از مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.

 

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه دولت پیر و خسته است ادامه داد : از این دولت توان کار جهادی نمی توان داشت.

 

وی در خصوص طرح بستن تنگه هرمز در صورت لزوم و امکان وجود این کار تصریح کرد: اگر لازم باسد ایران توان این کار را داشته و پس از بسته شدن کلید گشایش مجدد ان تنها در دست فرزندان این مرز و بوم خواهد بود و ابتکار عمل در دست ایران است.

 

انتهای پیام/