استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمن با استفاده از ترویج بی حجابی در صدد است تا به مقابله با جمهوری اسلامی بپردازد.

به گزارش بصیرسبزوار، حجت االاسلام قاسم سوری در همایش بزرگ عاشقان حریم خانواده به مناسبت هفته عفاف و حجاب در سبزوار با بیان اینکه دشمن به خوبی به این موضوع پی برده است که ایجاد تحریم های اقتصادی از ابتدا انقلاب مردم را با هم متحد تر کرده است اظهارداشت: تهاجم فرهنگی نقشه ای است که دشمن در کنار جنگ اقتصادی در پیش گرفته است.

 

وی با اشاره به اینکه تریوج بی حجابی در راستای از بین بردن خانواده از سوی غرب نسخه ای است که برای ملت ما پیچیده شده است تصریح کرد: انچه استکبار جهانی برای از بین بردن مقاومت ملت اسلامی در نظر گرفته است بی ارزش کردن هنجار ها و اعتقادات اسلامی در نظر جوانان است تا بعد از فتح این سنگر به سراغ سنگرهای دیگربرود.

 

سوری در ادامه با اشاره به اینکه دستگاههای فرهنگی باید برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه محکم تر و قوی تر عمل کنند تاکید کرد: متاسفانه امروز مسئله امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به فراموشی سپرده شده است که این امر باعث می شود راه ترویج حجاب با مشکل روبرو شود.

 

این استاد دانشگاه با بیان اینکه حجاب کرامت و عفت زن مسلمان را در پی دارد و سبب میشود تا فرزندانی که در دامان این زن پرورش می یابند افرادی با احساس مسئولیت اسلامی باشند ادامه داد: زن در فرهنگ غرب تنها یک بازیچه در دست مردان و سیاست مداران است تا با استفاده ابزاری از آن بتوانند به امیال خود دست پیدا کنند.

 

انتهای پیام/