رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه امام رضا(ع) گفت: دربرگزاری یادواره شهدا باید به این نکته توجه کرد که فرهنگ و سیره شهدا در کشور همه گیر شود.

به گزارش بصیرسبزوار،سرتیپ پاسدار سیدمجید ایافت در نخستین یادوراه شهدای اطلاعات و اطلاعات عملیات در سبزوار با بیان اینکه برگزاری یادواره ها برای آشنایی نسل جوان با مشی و روش زندگی شهدا بسیار ارزشمند است اظهارداشت: در برگزاری یادوراه شهدا باید به گونه ای عمل شود که آثار و برکات آن منجر به این شود که سیره و روش زندگی آنها در جامعه زنده و فراگیر شود.

 

وی با بیان اینکه شهدا چراغ های هدایت برای زندگی امروز ما هستند تصریح کرد: عدم غفلت از دشمن و حرکات ان یکی از مهم ترین ویژگی های است که شهدا همواره برآن پایبند بودند.

 

ایافت با اشاره به اینکه دشمنی دشمنان امروز بیشتر از گذشته به کشور ما نزدیک است تصریح کرد: مسئولین مومن و متعهد هیچ گاه به خود اجازه نمی دهند که از اصول انقلاب عدول کنند و آن را زیر پا بگذارند.

 

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه امام رضا(ع) در ادامه با اشاره به سالروز بمب گذاری و شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب یه دست منافقین بیان داشت: این شهید مظلوم به علت تفکر نابی که سبب پیشرفت و توسعه جامعه اسلامی میشد بارها مورد ترور شخصیت قرار گرفت و قبل از شهادت مورد تهمت ها از دشمن بود.

 

وی با اشاره به مجاهدت های شهدای اطلاعات و اطلاعات عملیات تاکید کرد: این شهدا از مظلوم ترین شهدای کشور هستند که گاه حتی بدون کمترین نشانی در جنگ شرکت کرده و پس از شهادت نیز به عنوان شهید گمنام شناخته می شوند.

 

انتهای پیام/