مسئول اسبق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار در اولین سالگرد شهادت شهید اسماعیل صابریان از جانبازان 70درصد چنگ تحمیلی با بیان اینکه شهید گرانقدر پس از تحمل سال ها درد و رنج ناشی از چراحات جنگ مانند شمع آب شد تا اینکه در سال گذشته به خیل شهدا و همرزمان شهیدش پیوست اظهارداشت: اخلاص در عمل بارزترین ویژگی شهید صابریان بود.

مسئول اسبق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار در اولین سالگرد شهادت شهید اسماعیل صابریان از جانبازان ۷۰درصد چنگ تحمیلی با بیان اینکه شهید گرانقدر پس از تحمل سال ها درد و رنج ناشی از چراحات جنگ مانند شمع آب شد تا اینکه در سال گذشته به خیل شهدا و همرزمان شهیدش پیوست اظهارداشت: اخلاص در عمل بارزترین ویژگی شهید صابریان بود.

 

وی با بیان اینکه این شهید والامقام آنچنان خود را برای ملاقات با خدا اماده می کرد که هیچ گاه حتی برای نزدیکترین افراد و وابستگانش نیز از رشادت ها و مجروحیت های خود سخن نمی گفت و زمانی که به قافله عظیم شهدا پیوست بسیاری از میزان و درصد مجروحیت وی اطلاع پیدا کردند.

 

حجت اسلام محقق پدر همسر وی همچنین در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص رفتار های ویژه شهید صابریان اینگونه بیان کردند که عدم طمع به دنیا در رفتار این شهید به وضوح دیده میشد.

 

وی ادامه داد شهید مانند تمام شهدا که هدف را شناخته و ابزار رسیدن به این هدف و پیروزی را پیروی از دستورات ولی فقیه می دانستند تاکید بر پشتیبانی از ولی فقیه داشتند.

 

پدر شهید صابریان نیز در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه وی علاقه خاصی به امام خمینی داشت در بیان خاطراتی از شهید اینگونه ابراز کرد: شهید صابریان همیشه از لطفی که خداوند به واسطه انقلاب و امام خمینی به مردم ایران روا داشته سخن می گفت و در زمان دفاع از انقلاب در دوران ۸ساله می فرمود که اگر امروز برای دفاع از کشور و انقلاب به ندای امام خمینی لبیک نگوییم فردا در برابر این پیر فرزانه که نعمت انقلاب به واسطه رهنمود ها و رهبری ایشان به دست آمده سرافکنده خواهیم بود.

 

فرزند هشید صابریان نیز در ادامه این گفتگو ها بیان داشت که صدر نصایح این شهید توجه به نماز اول وقت و با حضور قلب بود و بیان می کرد: توجه به نماز است که می تواند انسان را به بالاترین درجات معنوی برساند.

 

شهید صابریان سال گذشته پس از تحمل سال ها درد و رنج فراق از همرزمان شهیدش به خیل شهدا پیوست  و در آستان مقدس شهیدان سبزوار به خاک سپرده شد.

 

انتهای پیام/