مدیر کمیته امداد سبزوار از افزایش صددرصدی کمک های مردمی به ملت مظلوم فلسطین در روز قدس امسال نسبت به این راهپیمایی در سال گذشته خبرداد.

محمد داورزنی در گفتگو با بصیرسبزوار با اشاره به اینکه صندوق های خاصی برای جمع آوری کمک برای مردم آسیب دیده فلسطین در راهپیمایی روز قدس مشخص شده است اظهارداشت: خوشبختانه رقم این کمک ها افزایش صد درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه برخی از همجه ها با ایجاد شایعات سعی در القای نارضایتی و از بین بردن اعتماد مردم نسبت به کمیته امداد و نادیده گرفتن خدمات این نهاد مقدس بود تاکید کرد: این افزایش صد در صدی کمک به مردم فلسطین نشان  از اعتماد جامعه به کمیته امداد و همچنین لزوم توجه کمک به دیگر ملت های مسلمان دارد.

 

داورزنی همچنین با اشاره به خدمات کمیته امداد سبزوار در خصوص فراهم کردن زمینه ازدواج جوانان از تامین ۱۰۰سری جهیزیه برای زوج های جوان خبر داد و عنوان کرد: ارزش ریالی مجموع جهیزه های اهدایی بیش از۳میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال خواهد بود که به همزمان با عید فطر به این زوج ها اهدا خواهد شد.

 

مدیرکمیته امداد سبزوار به توزیع ۲هزار سبد کالا در ماه رمضان جاری به مددجویان تحت حمایت این نهاد اشاره و تشریح کرد: هر سبد کالا ارزشی معادل ۵۰۰هزار ریال است که شامل اقلام ضروری خانوار می باشد.

 

وی همچنین به پهن کردن سفره های افطاری در ماه رمضان و توزیع غذای گرم در این ماه برای مددجویان اشاره کرد و افزود: از ابتدای ماه رمضان تا کنون بیش از ۵هزار نفر از سفره های افطاری این نهاد بهره مند شده اند.

 

انتهای پیام/