مردم روزه دار سبزوار با تاکید بر دفاع از آرمان انقلاب مبنی بر آزادی قدس از چنگال رژیم صهیونیستی یک پارچه فریاد مرگ بر اسرائیل شدند.

به گزارش بصیرسبزوار، همزمان با روز جهانی قدس مردم سبزوار هم صدای با دیگر ملت آزاده با شرکت در راهپیمایی روز قدس باردیگر لرزه بر اندام استکبار جهانی انداخته و بر این نکته تاکید کردند که تا رهایی کامل قدس شریف از دست رژیم غاصب و کودک کوش اسرائیل از پای نخواهند نشست.

در این راهپیمایی که همچون سال های گذشته از میدان کارگر به سمت مصلی نماز جمعه سبزوار آغاز شد مردم با در دست داشتن دست نوشته های مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل تاکید کردند که جنایات اسرائیل در فلسطین با همکاری و حمایت شیطان بزرگ است که انجام می شود.

 

تاکید بر حفظ وحدت بین مسلمانان و پشتیبانی از ولایت فقیه و عمل به فرمایاشات امام خامنه ای از دیگر نکاتی بود که به وضوح در شعارهای و پلاکاردهای مردمی به چشم می خورد.

 

در انتهای مراسم سید محمد هاشمی فرمانده نیروی انتظامی سبزوار با اشاره به اینکه رسانه های غربی با قدرت پوشش دهی خود سعی در تطهیر چهره رژیم کودک کش اسرائیل دارند اظهارداشت: غرب و امریکا تمام قد در حمایت از اسرائیل به پا خواسته و ما نیز باید محکم و استوار در دفاع از آرمان های خود خیزیم.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه در معادله اسرائیل و فلسطین عربستان سعودی دارای نقش بزرگی است ادامه داد: حکام سعودی با دلارهای نفتی خود از این رژیم حمایت کرده و به تازگی این حمایت خود را نیز علنی کرده اند.

 

هاشمی اسرائیل را منبع بی اخلاقی فسق و فجور دانست و افزود: تلاویو که امروزه به عنوان پاینخت اسرائیل شناخته می شود مرکز این اینگونه اقدامات است.

 

فرمانده نیروی انتظامی سبزوار در ادامه با اشاره به عمل به فرامین قرآن و پیروی از ولایت فقیه تنها راه پیروزی و پیشرفت است تاکید کرد: راه آزادی قدس و نابودی اسرائیل به صراحت در بیانات رهبری عنوان شده است.

 

وی همچنین به اقدامات یک طرفه سازمان ملل در خصوص تجاوز وحشیانه اسرائیل به مردم مظلوم غزه اشاره کرد و افزود: این سازمان حافظ منافع استکبار بوده و تنها در راستای حمایت از این کشورها گام برمی دارد.

 

انتهای پیام/