نزدیک به یک هفته است که در و دیوار شهر با بنر های خیر مقدم و اطلاع رسانی در خصوص سفر روحانی به سبزوار پوشیده شده است در این مدت مسئولان دولتی در شهر تمام توان و تلاش خود را برای ایجاد رغبت در بین مردم و حضور در سخنرانی عمومی وی انجام دادند تا خدای ناکرده رئیس جمهور از کمی جمعیت ناراحت نشده و برای سبزوار کم نگذارد.

نزدیک به یک هفته است که در و دیوار شهر با بنر های خیر مقدم و اطلاع رسانی در خصوص سفر روحانی به سبزوار پوشیده شده است در این مدت مسئولان دولتی در شهر تمام توان و تلاش خود را برای ایجاد رغبت در بین مردم  و حضور در سخنرانی عمومی وی انجام دادند تا خدای ناکرده رئیس جمهور از کمی جمعیت ناراحت نشده و برای سبزوار کم نگذارد.

روحانی پس از حضور در جایگاه و شروع سخنرانی بازهم مانند قبل و در پنجمین سال از دولت تدبیر تنها اقدام به دادن وعده هایی مانند افتتاح فولاد و تکمیل راه آهن و استادیوم ۱۵ هزار نفری در سبزوار  کرد.

 

اما سفر رئیس جمهور به سبزوار با حاشیه هایی نیز همراه بود جوانان که بیشتر به امید اشتغال و رونق اقتصادی و تکیه بر این گونه شعار ها به روحانی رای داده بودن حال با دست نوشته های پشیمانیم به استقبال وی آمده بودند .

 

 

 

اما موضوع تنها به دست نوشته و بنرهای اعتراضی ختم نشد و جمعیت پس از شنیدن این وعده ها با اعتراض به سخنرانی رئیس جمهور در سبزوار با شعار وعده میدی عمل کن چندین بار خواستار توضیح روحانی در خصوص عملکرد دولت و وعده هایی که به جوانان داده است شدند.

 

 

روحانی در ادامه صحبت های خود یکی از اهداف سفرش به سبزوار را افتتاح فاز اول کارخانه فولاد و کلنگ زنی فاز دوم این مجموعه اعلام کرد درصورتی که حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی با بصیرسبزوار ساخت و تکمیل این پروژه را همت ستاد اجرایی فرمان امام دانست و عنوان کرد بیشاز ۷۵۰میلیارد تومان سرمایه گذاری در پروزه فولاد سبزوارتوسط این ستادباعث زنده شدن و افتتاح پروزه شده است و رئیس جمهور تنها زحمت افتتاح و کلنگ زنی فاز دوم را به عهده گرفته است.

 

اما از دیگر حاشیه های حضور روحانی و ستاد به اصطلاح مردمی سازماندهی دانش آمزان برای حضور در این مراسم بود.

 

 

 

دیگر اعتراضی که مردم در خلال صحبت های روحانی به وی انجام دادن بالابردن بنر هایی بازبان طنز بود که اشاره به توهین های وی در طول مدت ریاست جمهوری به منتقدان خود داشت.

 

 

حال باید دید که دستاورد سفر روحانی به سبزوار به جز هزینه های شریفات بنر و البته وعده هایی که داد چه چیزی برای سبزوار خواهد بود.