نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 20 هکتار زمین برای احداث سایت نمایشگاهی خبرداد.

 

به گزارش بصیرسبزوار، رمضانعلی سبحانی فر، با اشاره به لزوم ساخت سایت نمایشگاهی در سبزوار اظهارداشت: ۲۰ هکتار زمین برای احداث سایت نمایشگاهی در سبزواراختصاص یافته است.

 

وی با اشاره به ساماندهی و نیاز توجه وِزه به مناطق حاشیه نشین شهر به عنوان یک ضرورت تصریح کرد: : در راستای خدمت به همشهریان  سبزواری و الحاق مناطق حاشیه به شهرستان مجوز واگذاری ۳۰۰ هکتار زمین از وزارت راه و شهرسازی به شهرداری سبزوار اخذ شد.

 

 

سبحانی فر همچنین با بیان اینکه سبزوار به عنوان شهری که در مسیر تردد میلیون ها زائر در سال قرار دارد عنوان کرد: ردیف های اعتبار ویژه ای در بودجه  برای محور ترانزیتی سبزوار-قوچان و چهار خطه شدن محور سبزوار-جوین-بجنورد ایجاد شده است که سبزوار را در مسیر کریدور شمال به جنوب قرار می دهد.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سبزوار با قرار گیری در کریدورهای شمال جنوب و محور ترانزیتی پتانسیل مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار دارد خاطرنشان کرد: با توجه به قرارگیری سبزوار در مسیر ترانزیت آسیایی میانه، بایستی زمینه برای بهره برداری مناسب از این ظرفیت را فراهم کنیم تابتوان اشتغال مناسبی در این حوزه ایجاد شود.

انتهای پیام/