فرمانده نیروی انتظامی سبزوار گفت: توقیف و فک پلاک در انتظار خودروهایی که نظم عمومی را در شب چهارشنبه پایان سال برهم بزنند خواهد بود.

به گزارش بصیرسبزوار،سید محمد هاشمی در نشست خبری با اصحاب رسانه در آستانه چهارشنبه پایان سال و اتفاقات آن اظهارداشت: پلیس با صددرصد آمادگی حوادث و اتفاقات این شب را رصد کرده و با افراد متخلف و برهم زنندگان نظم و آسایش عمومی برخورد خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه کشف و ضبط مواد محترقه و آتش زا در سبزوار نسبت به سال گذشته از ۵۰۲درصد افزایش برخوردار بوده است نصریح کرد: پلیس هیچ گاه در برابر مردم نیست و تنها با کسانی که سعی دارند تا از بستر های به وجود امده برای برهم زدن آرامش مقابله خواهد کرد.

 

هاشمی در ادامه با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای پیشگری و کنترل جامعه هدف که همان نوجوانان و جوانان هستند اندیشیده شده است افزود: از ابتدای هفته تا کنون نیروی انتظامی با حضور در ۲۱ دبیرستان و آموزش بیش از ۴هزار نفر دانش آموز عواقب ناشی از قانون شکنی و استفاده از مواد محترقه و آتش زا را آموزش داده است.

 

فرمانده نیروس انتظامی سبزوار با بیان اینکه دشمن از ابتدا سعی در برهم زدن امنیت داخلی و خارجی کشور ما بوده است عنوان کرد: نقشه دشمنان با استفاده از برخی عناصر خودفروخته و از دی ماه امسال در به اغتشاش کشیدن اعتراضات شروع شد و سعی می کنند از چهارشنبه پایان سال به عنوان آخرین موقعیت خود نهایت استفاده را در ضربه زدن به امنیت کشور ببرند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه تلاش های پلیس و نیروهای امدادی و آتش نشانی تلفات چهارشنبه سوری از سال ۹۳تا کنون به یک ششم تقلیل داشته است : امیدواریم امسال هیچ یک از افراد جامعه در این شب دچار حادثه نشوند.

انتهای پیام/